Netgear nabízí doživotní 24/7 podporu pro produkty podnikové třídy

Netgear nabízí doživotní 24/7 podporu pro produkty podnikové třídy

Společnost NETGEAR, globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy a poskytovatele služeb, rozšířila záruku a zákaznickou podporu u dalších svých produktů podnikové třídy – přepínačů, firewallů, bezdrátových kontrolerů a přístupových bodů řady ProSafe, a síťových datových úložišť ReadyNAS a ReadyDATA. NETGEAR je tak v současnosti jediným dodavatelem síťových technologií, který nabízí svým zákazníkům doživotní technickou podporu v režimu 24/7 (24 hodin denně, 7 dní v týdnu).

Kromě doživotní technické podpory nyní NETGEAR jako další výjimečný bonus pro zákazníky poskytuje také garanci výměny hardwaru v následující pracovní den(2) (Next Business Day, NBD), která ideálně doplňuje jeho unikátní doživotní hardwarové záruky pro produkty podnikové třídy. Přepínače ProSafe, bezdrátové síťové prvky a firewally, na něž se vztahuje doživotní záruka na hardware, tak nyní zahrnují i garanci výměny hardwaru v následující pracovní den. Podniková síťová datová úložiště ReadyNAS a ReadyDATA, která nabízejí rozšířenou pětiletou záruku na hardware, nyní obsahují i pětiletou garanci NBD výměny hardwaru. Tato unikátní nabídka výrazně zrychlí a zjednoduší reklamační procesy zákazníkům i prodejcům.

„Společnost NETGEAR má 100% důvěru v kvalitu a spolehlivost našich výrobků. Naše rozšířená záruka i doživotní technická podpora pro produkty podnikové třídy jasně vyjadřují, že tuto důvěru přenášíme i k našim zákazníkům, systémovým integrátorům a obchodním partnerům,“ řekl John McHugh, viceprezident a generální ředitel divize NETGEAR Commercial Business Unit. „Chceme, aby pomoc pro naše zákazníky byla tak snadno dostupná, jako je instalace a používání našich produktů – kdykoli, kdekoli a rychle. Naše nové záruční podmínky garantují zákazníkům, že jsme zde, abychom jim vždy maximálně pomohli.“

Nové záruční podmínky podstatně rozšiřují stávající záruku u produktů řady NETGEAR ProSafe podnikové třídy, u nichž byla dosud dostupná na dobu tří let od nákupu. Doživotní technickou podporu a NBD výměnu hardwaru mají nyní k dispozici majitelé všech zařízení podnikové třídy z produktových řad:

  • ProSafe přepínačů – od neřiditelných až po plně řiditelné
  • ProSafe bezdrátových kontrolerů a přístupových bodů
  • ProSafe Firewallů

NETGEAR rovněž ještě více rozšířil záruční podmínky u svých síťových datových úložišť, které byly již ve své předchozí verzi nejlepší ve své třídě. Kromě nové 24×7 doživotní technické podpory nyní získají zákazníci i pětiletou garanci NBD výměny hardwaru, která doplní stávající pětiletou záruku na hardware. Tyto výhody získají majitelé následujících produktů:

  • Desktopových zařízení ReadyNAS podnikové třídy (RN300/500/700)
  • Zařízení ReadyNAS v provedení rack (určená pro montáž do stojanu)
  • Pevných disků pro zařízení ReadyNAS podnikové třídy
  • Zařízení ReadyDATA a pevných disků pro zařízení ReadyDATA

„Výpadek sítě je nejhorší noční můra pro administrátory i šéfy IT oddělení, proto hledají dodavatele s nejspolehlivějšími výrobky a širokou nabídkou služeb i podpory,“ uvedl Matthias Machowinski, vedoucí analytik pro podnikové sítě a videa ve společnosti Infonetics Research. „Díky rozšíření záruky a nabídky podpory nastavila společnost NETGEAR nový standard, který přináší dosud nejvýhodnější kombinaci záručních služeb. Obchodní partneři i zákazníci tak mohou vyřešit své případné problémy opravdu velmi rychle.“

Nová koncepce záruky společnosti NETGEAR platí pro stanovené síťové produkty zakoupené od 1. června 2014.

Více informací

Android bude všude: Google představil hromadu novinek

Témata článku: Podnikový produkt, Následující den, Rozšířená záruka, Pětiletá záruka

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší