NetDirect spustila B2B řešení pro velkoobchod K+B Progres

NetDirect spustila B2B řešení pro velkoobchod K+B Progres

Společnost NetDirect s.r.o. vytvořila nový moderní B2B systém pro společnost K+B Progres a.s., která je renomovaným velkoobchodem se širokým sortimentem elektronického zboží.

Propojení ShopCentriku s informačním systémem VENTUS bylo uskutečněno díky partnerské spolupráci NetDirectu s firmou KVADOS, a.s., jež VENTUS vyrábí. Nová aplikace umožňuje pružnější nakupování a zajišťuje dokonalou informovanost zákazníků. Díky ní může provozovatel efektivně řídit obchodní politiku přímo z podnikového systému. Mezi hlavní přednosti nového B2B řešení patří především rychlé poskytování přehledu sortimentu, jež nabízí několik způsobů k okamžitému vyhledání potřebných položek zboží. Výsledkem propojení je minimální zatěžování informačního systému při chodu e-shopu.

Ing. Milan Mathauser, IT manager společnosti K+B Progres a.s, se o důvodech pro volbu systému společnosti NetDirect vyjadřuje následovně: "V okamžiku rozhodnutí inovovat stávající B2B systém jsme byli zahrnuti řadou nabídek. V klíčové oblasti elektronické komerce jsme si však nemohli dovolit experimentovat. Množství úspěšně realizovaných projektů a spokojení klienti rozhodli ve prospěch NetDirectu, jež je zřejmým lídrem v oblasti B2B systémů na českém trhu.“

Témata článku: B2B, Milan, Milano

Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky