NETBOX jako první operátor v ČR spouští HBO GO

NETBOX jako první operátor v ČR spouští HBO GO

SMART Comp. a. s., poskytovatel internetu a digitální televize pod značkou NETBOX, spouští od 1. 4. 2012 jako první operátor v České republice pro své zákazníky službu HBO GO. Ta nabízí přístup do videotéky HBO prostřednictvím počítačů, tabletů a chytrých mobilních telefonů. O několik dní později spustí HBO GO operátor Planet A na své síti AIM Networks, která je dostupná v Praze a okolí.

Všichni zákazníci NETBOX Televize a AIM Televize přitom získají HBO GO zdarma.

„Naším společným cílem je podpořit vstup HBO GO na český trh a proto jsme se rozhodli, že 3 měsíce bude služba HBO GO úplně zadarmo. Každý náš zákazník si jednoduše vygeneruje aktivační kód, který mu umožní příjem této služby na 2 zařízeních,“ uvedl obchodní ředitel NETBOXU Ing.

Vítězslav Vojáček.

Pro zdárný běh služby HBO GO je vyžadován počítač nebo notebook s instalovanou aplikací Silverlight od Microsoftu. Aplikace pro mobilní telefony a tablety s Android nebo iOS systémem bude uvolněna v následujících týdnech. Zákazníci s internetovou přípojkou od NETBOXU pak budou mít díky garantovaným rychlostem jistotu, že kvalita obrazu bude vždy maximální a nebude docházet k degradaci.

„Mohou také využít právě probíhající akce „WiFi router na 3 měsíce zdarma“ a k HBO GO se připojit ze svých zařízení bezdrátově,“ doplňuje Vojáček.

Videotéka HBO GO dnes čítá více než 1000 různých pořadů, ke kterým má HBO práva. Mezi bohatou nabídkou filmů a seriálů naleznou zákazníci například původní český seriál Terapie. Hlavním hrdinou je Karel Roden a v současné době se již připravuje druhá série. Dále zde diváci naleznou kompletní řady seriálů jako je např. Sex ve městě, Bratrstvo neohrožených nebo filmy z aktuální nabídky HBO jako Iron Man 2, Auta 2, Harry Potter a relikvie smrti, Hanebný pancharti, Shrek: Zvonec a konec, Počátek a další. Součástí je také nabídka autentických dokumentů jen pro dospělé.

K obměně titulů bude docházet v týdenních intervalech stejně jako u nabídky HBO OD, kterou NETBOX vysílá prostřednictvím své IPTV služby.

Výhodou HBO GO oproti HBO OD je kromě širší nabídky titulů právě mobilita služby, která se se spuštěním na ostatních zařízeních (tablety, chytré telefony) ještě zvýší.

Společnost SMART Comp. a. s. je provozovatelem telekomunikační optické sítě NETBOX® ve městech Brno, Praha, Jihlava, Havlíčkův Brod, Olomouc, Zlín, Opava a Nový Jičín. Nabízí rychlost připojení k internetu až 100 Mb/s bez omezení stažených dat. Síť NETBOX® poskytuje spolehlivé služby internetu, telefonování (VoIP) a digitální televize (IPTV) s mnoha rozšiřujícími funkcemi (VOD – videopůjčovna, PVR – videorekordér, HD – vysoké rozlišení, atp.). Služby NETBOX® jsou dostupné pro více než 100 000 domácností a firem. Další informace o společnosti a nabídce služeb NETBOX® naleznete na www.netbox.cz.

HBO - Home Box Office, přední poskytovatel prémiových kanálů, zahájilo své vysílání v regionu Střední Evropy v roce 1991. Konečným vlastníkem HBO Česká republika,jsou společností Home Box Office Inc, Disney a Sony Pictures, které jsou propojeny s nejsilnějšími hollywoodskými studii:

Warner Bros., Disney a Columbia/TriStar. Mimo produkcí těchto exkluzivních partnerů HBO přináší filmy společností Universal, MGM, 20th Century Fox a dalších nezávislých producentů a distributorů, originální produkci, české filmy a dokumenty. V současné době poskytuje HBO Central Europe prémiové kanály v 11 zemích tohoto regionu, včetně Maďarska, České republiky, Slovenska, Polska, Rumunska, Bulharska, Moldavska, Slovinska, Chorvatska, Srbska a Černé hory. HBO nabízí šest vysoce kvalitních filmových programů (HBO, HBO2, HBO Comedy, HBO HD, Cinemax a

Cinemax2) a službu SVOD (HBO OD).

Témata článku: Svod, Cinemax, Česká televize, Televize s Androidem, Smart Home, Iron, Go, Opava, Shrek, HBO, Bros, Columbia, Disney, Moldavsko, Tristar, IPTV, Chytré televize, Hollywoodský film

Aktuální číslo časopisu Computer

Nový seriál o programování elektroniky

Otestovali jsme 17 bezdrátových sluchátek

Jak na nákup vánočních dárků ze zahraničí

4 tankové tiskárny v přímém souboji