Net Travel. cz zahajuje spolupráci s Hospodářskými novinami

Díky spolupráci Net Travelu.cz s Hospodářskými novinami je nyní možno objednávat zájezdy také na adrese www.zajezdy.ihned.cz.
Net Travel. cz zahajuje spolupráci s Hospodářskými novinami

Praha 12. ledna 2006 –  Vzhledem ke stále vzrůstající oblibě objednávání zájezdů přes internet se společnost Net Travel. Cz, která se řadí k největším a nejsilnějším on-line cestovním agenturám v České republice, rozhodla rozšířit pole své působnosti a zahájila spolupráci s Hospodářskými novinami. Klienti Net Travel.cz tak budou mít možnost objednávat zájezdy na novém portálu s názvem www.zajezdy.ihned.cz . Mezi čtenáře Hospodářských novin patří zejména přední čeští manažeři a obchodníci. Portál je již plně v provozu a nabízí jak tradiční zájezdy, tak  nabídku dovolených pro náročnější cestovatele, jenž mají zájem převážně o exotické destinace.

 

Tímto krokem společnost Net Travel.cz  opakovaně utvrdila veřejnost, že patří k vedoucím hráčům na trhu. Klienti mohou mít jistotu, že vycestují se společností se silným zázemím, na kterou se mohou v každém ohledu spolehnout.

Témata článku: Internet, Travel, Objednávání

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí