Ness zákazníkům nabídne další mobilní služby založené na produktech Sybase

Ness zákazníkům nabídne další mobilní služby založené na produktech Sybase

Globální poskytovatel komplexních řešení a služeb v oblasti informačních technologií, nově rozšiřuje nabídku produktových služeb pro oblast mobilního messagingu o produkty Sybase iAnywhere Mobile Office a Sybase Afaria. Díky tomu může Ness poskytovat firmám další služby pro zvýšení jejich mobility. Firemní zákazníci tak budou moci využívat mobilní telefony pro podnikovou elektronickou poštu nebo udržovat mobilní zařízení v bezpečném provozu z jednoho místa na dálku.

„Význam podnikové mobilní komunikace v současných podmínkách zásadně narůstá. Pracovníci v terénu musejí být s firmou a se zákazníky neustále ve spojení, protože jen rychlé a spolehlivé informace zvyšují jejich šance na úspěch. Společnosti by na druhou stranu měly mít mobilní zařízení a data pod kontrolou. To jim umožní naše mobilní řešení iAnywhere Mobile Office postavené na partnerství se společností Sybase v oblasti mobilních produktů“, řekl Petr Vavruška, obchodní ředitel divize Telekomunikace společnosti Ness Technologies v České republice.

V oblasti mobilních messagingových služeb je Ness průkopníkem. Jako první v Evropě spustil službu mobilního emailu Office Connector, kterou v této chvíli využívají mobilní operátoři Telefónica O2 nebo Orange Slovakia. Ness je také osvědčeným dodavatelem nejen mobilních operátorů, ale i finančních institucí, úřadů veřejné správy a dalších podniků.

Stejně inovativní přístup má Ness i k oblasti Mobile Device Managemetu, což je systém umožňující vzdáleně udržovat firemní mobilní telefony v bezpečném provozu.

„Uživatelé a klienti společnosti Ness získají s produkty Sybase pohodlnější přístup k firemní elektronické poště a obecně informačním systémům. Výhodou našich technologií je zajištění vysoké bezpečnosti. Mobilní data mohou být jednoduše pravidelně zálohována a případně obnovována. Díky vzdálené údržbě tak je zajištěna bezpečnost přístroje a omezeno jeho zneužití“, uvedl Cyril Adamec, Profesional Services Manager Sybase v České republice.
 

Témata článku: Cyril, Device, Orange, O2 mobilní telefony, Inovativní technologie, Vzdálené místo, Obchodní význam

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí