Ness vyhrál tendr pro izraelskou elektrárenskou společnost Israel Electric Corporation

Ness vyhrál tendr pro izraelskou elektrárenskou společnost Israel Electric Corporation

Ness Technologies, Inc. (NASDAQ: NSTC), globální poskytovatel komplexních řešení a služeb v oblasti informačních technologií, zvítězil (spolu s dalšími společnostmi) v tendru na implementaci a testování systému SAP v izraelské elektrárenské společnosti Israel Electric Corporation (IEC). Ness také vyhrál tendr na školení zaměstnanců a zavedení celého systému. Jedná se o rozšíření projektu zavádění a implementace systémů SAP, který Ness pro IEC dokončil před několika měsíci. Projekt je v hodnotě desítek milionů korun.

Projekt bude zahrnovat rozšíření a prohloubení systému SAP dodatečnými moduly, včetně modulu pro řízení pracovních procesů v SAP Project Systems (PS), který bude v první fázi obsahovat projekty pro řízení nouzového hospodářství (Emergency Economy), tak jak ho definuje izraelská vláda. V budoucnu pak bude rozšířený i na všechny ostatní projekty, stejně jako na systém pro reportování v čase (time reporting system), který poskytuje doplňkové rozhraní k PS. Rozšiřované moduly obsahují také modul údržby výrobní a transformační divize IEC, který bude zahrnovat i provoz elektráren IEC.

"Ness nabídl IEC vysoce kvalitní a profesionální řešení na všech úrovních (včetně implementace, testování, školení a nasazení). To ukazuje naše vysoké schopnosti a naše bohaté zkušenosti v komplikovaných integračních projektech, stejně jako hlubokou znalost IT systémů IEC, díky předchozím projektům pro IEC," řekl Effi Kotek, Prezident společnosti Ness v Izraeli. "Jedná se o řadu projektů, z nichž každý je velmi složitý a zahrnuje mnoho zaměstnanců a desítky podpůrných aktivit. Projekty, které Ness IEC dodá, jsou určeny pro jejich klíčové obchodní procesy."

Projekt implementace, testování a školení umožní IEC začlenění více systémů a modulů do jednoho integrovaného systému SAP, úsporu nákladů a zjednodušení pracovních procesů.

Vzdělávací projekt bude zahrnovat tisíce koncových uživatelů, přípravu školení a rozvoje nástrojů do elektráren v celonárodním měřítku, včetně telefonické podpory. Školení bude provádět tým školitelů a odborníků na zavádění takovýchto systémů.

Témata článku: Emergency, Israel, PS 2, Reporting, Profesionální nasazení, Bohatá zkušenost, Pracovní zkušenost, Projekt, Elektrárna, Pracovní fáze

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí