Ness Technologies v Top 10 světových poskytovatelů IT outsourcingu

Ness Technologies v Top 10 světových poskytovatelů IT outsourcingu

Hackensack, NJ – 25. června 2007 – Společnost Ness Techologies, Inc. (NASDAQ: NSTC), globální poskytovatel IT řešení a služeb, byla zařazena mezi deset nejvýznamnějších poskytovatelů outsourcingových služeb v oblasti IT na světě. Ness byl také letos již druhým rokem zahrnut do přehledu padesáti nejlépe řízených globálních outsourcingových společností. Oproti loňskému třicátému místu si polepšil na letošní patnácté.

Uvedené žebříčky každoročně sestavuje poradenská firma Brown-Wilson Group, vedená Douglasem Brownem a Scottem Wilsonem, autory Černé knihy outsourcingu (The Black Book of Outsourcing). Pořadí bylo stanoveno na základě rozsáhlého průzkumu, v jehož rámci bylo dotázáno více než 18 tisíc respondentů z mnoha firem – generálních ředitelů, finančních ředitelů, IT manažerů, personálních ředitelů, strategických konzultantů apod.

„Ness byl vysoce oceněn zejména za pružné servisní modely a poskytování inovativních služeb,“ prohlásil Douglas Brown, prezident Brown-Wilson Group. „Jako přední firma v oblasti multi-shoringu zajišťuje Ness pro své zákazníky kontrolu a ochranu IP z podnikového centra, a současně nabízí značnou úsporu nákladů a flexibilní outsourcing.“

„Umístění v žebříčku je pro Ness mimořádný úspěch. Jsme hrdí na uznání našich kompetencí, schopností a unikátního modelu outsourcingových a off-shore služeb,“ řekl Sachi Gerlitz, prezident a generální ředitel Ness Technologies. „Potvrzuje se tím dlouhodobé poslání naší společnosti přinášet zákazníkům přidanou hodnotu a pomoci transformovat jejich podnikání.“

Ness Technologies poskytuje off-shore služby ze svých center v Indii – mj. v Bangalore a Bombaji – a z centra v Košicích na Slovensku. Společnost nabízí outsourcing v Severní Americe, Evropě, Izraeli a jihovýchodní Asii. Poskytuje komplexní řešení, která pomáhají zákazníkům zvyšovat konkurenceschopnost a efektivitu, a veškeré technologie a IT služby jsou v souladu s tímto procesem. Ness ve svých off-shore centrech a softwarových laboratořích provádí výzkum a vývoj (R&D) pro více než 30 nezávislých dodavatelů software a poskytuje i další služby, mezi něž patří vývoj aplikací, testování, údržba a podpora informačních systémů.

Témata článku: Software, Generální ředitel, Wilson, Brown, Outsourcing, Douglas, Nezávislá kontrola

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje