Ness posiluje pozici v oblasti řešení pro správu dokumentů

Praha, 25. května 2007 – Společnost Ness Technologies, Inc. (NASDAQ: NSTC), globální poskytovatel IT řešení a služeb, dále posiluje svou pozici vůdčího dodavatele řešení pro správu dokumentů a elektronického obsahu v České republice. Firma zejména v posledních dvou letech – po úspěšné akvizici firmy Efcon – systematicky buduje kapacity v tomto segmentu a rozšiřuje portfolio klientů.
Ness posiluje pozici v oblasti řešení pro správu dokumentů

Počet zákazníků vzrostl o 50 procent a mezi ty nejvýznamnější patří Česká spořitelna, Zentiva, TPCA, Česká rafinérská, Ministerstvo obrany ČR nebo Archeologický ústav AV ČR.

Divize Document Management (DM) firmy Ness disponuje nejsilnějším týmem specializovaným na správu dokumentů ve střední a východní Evropě – tvoří jej na 50 expertů. Kromě toho společnost vybudovala v Brně vlastní školicí středisko, které rozšiřuje znalosti a kompetence stávajících odborníků a zároveň je otevřeno i nově příchozím zaměstnancům, jak těm, kteří již mají zkušenosti z praxe, tak absolventům vysokých škol.

V roce 2005 společnost Ness převzala českou firmu Efcon, předního dodavatele řešení a služeb v oblasti document managementu. Během dvou let se divizi DM podařilo narůst o více než 100 procent a stala se jednou z nejúspěšnějších v rámci společnosti. Zaměřuje se především na poradenství a implementaci řešení na bázi EMC Documentum. Díky řadě nových zakázek rozšiřuje programátorské, konzultační i obchodní týmy o další zaměstnance.

S firmou EMC spolupracuje Ness dlouhodobě a řešení EMC Documentum nasadil u řady zákazníků např. v USA, Švýcarsku nebo Izraeli. Mnoha analytickými firmami je Documentum považováno za nejpokročilejší platformu pro správu dokumentů a elektronického obsahu. Organizacím umožňuje účinné řízení této oblasti, automatizaci obchodních procesů a růst efektivity.

Váš názor Další článek: Radeon HD 2900 XT od Asusu: s vodníkem přímo od výrobce

Témata článku: Nejvýznamnější dodavatel, DM, Analytická firma

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší