Ness má nového evropského obchodního ředitele pro SAP

Praha, 10. května 2006 – Společnost NESS Czech, přední středoevropský poskytovatel IT řešení a služeb, dnes oznámila jmenování Jozefa Chamraze do pozice obchodního ředitele pro SAP v Evropě.
Ness má nového evropského obchodního ředitele pro SAP

Jozef Chamraz nastoupil do společnosti Ness v roce 1998 jako konzultant SAP. Podílel se na projektech pro klíčové zákazníky v České Republice a zúčastňoval se i projektů s mezinárodním dosahem (Francie, Velká Británie). V roce 2004 byl jmenován projektovým managerem. Na této pozici řídil některé významné projekty včetně implementace systému SAP pro 18 společností skupiny Ringier v 5 zemích střední a východní Evropy. Jedním z vrcholů v dosavadní profesionální kariéře patří mezinárodní projekt pro Jeruzalemské vodárny v Izraeli, kde působil v roli architekta řešení informačního systému pro fakturaci vody.

 

V nové pozici bude Jozef Chamraz podporovat budování SAP týmů v jednotlivých evropských zemích, kde Ness působí (Česká Republika, Slovensko, Rumunsko, Švýcarsko, Holandsko, Německo), rozvíjet obchodních příležitostí v tomto regionu s důrazem na projekty s mezinárodním přesahem a na nové perspektivní segmenty trhu a koordinovat SAP projekty napříč zeměmi.

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí