Ness je nový Gold Certified Partner

26. července 2009
Týden Živě: Facebook a Twitter
Ness je nový Gold Certified Partner

Globální poskytovatel komplexních řešení a služeb v oblasti informačních technologií, oznámil uzavření strategického partnerství se společností Microsoft. Bohaté lokální i mezinárodní zkušenosti a významné tržní postavení společnosti Ness se tak promítly do efektivní spolupráce s globálním technologickým gigantem a Ness se stává jeho Gold Certified partnerem pro Českou republiku.

Spolupráce společností Ness a Microsoft přinese všem zákazníkům v dodávaných řešeních a službách další přidanou hodnotu. Ta je založena na kombinaci znalostí a zkušeností v oblasti analýzy, strategického poradenství a schopnosti dodat i dlouhodobě podporovat řešení na nejnovějších technologiích.

Obě společnosti budou vzájemně využívat lokálních týmů s globálním know-how a nejlepších osvědčených řešení v oboru (tzv. best practices). Společnost Ness, která patří mezi tři top poskytovatele IT řešení a služeb v České republice, má ve svých týmech více než 50 odborníků certifikovaných Microsoftem a nyní bude mít i bezprostřední přístup k nejmodernějším technologiím Microsoftu, které využije v inovativních řešeních pro své klienty.

„Partnerství s Microsoftem je pro Ness skvělou šancí, jak zvýšit technologickou úroveň našich služeb a ještě více posílit naši roli systémového integrátora,“ říká Mirko Kalous, generální ředitel společnosti Ness Technologies v České republice a dodává: „Současná hospodářská situace silně formuje tržní prostředí a mění tradiční obchodní modely. Aby společnost Ness dokázala těmto nástrahám úspěšně čelit a přinášet zákazníkům ve svých řešeních tu nejvyšší možnou přidanou hodnotu, je třeba hledat nové příležitosti a proaktivně ovlivňovat svou budoucnost.“

„Jsem rád, že se společnost Ness zařadila mezi Gold Certified partnery Microsoftu. Certifikace společnosti dokazuje její kvality a dlouhodobou úspěšnost naší vzájemné spolupráce. Věřím, že i v novém roce poskytne Ness svým zákazníkům maximální možnou podporu, která je tak důležitá právě v období ekonomického poklesu,“ uvedl Vítězslav Bogač, obchodní ředitel pro významné zákazníky a partnery společnosti Microsoft v České republice.

První výsledky

Již v měsíci červnu zaznamenal Ness první reálné výsledky partnerství, když na český trh vstoupila firma Central Europe On-Demand (CEOD), první regionální poskytovatel hostingových služeb, která za podpory Microsoftu přichází s on-line nabídkou řešení v konceptu software jako služba (Software as a Service – SaaS).

CEOD je zaměřený zejména na malé a střední podniky v České republice a partneři společnosti Microsoft získávají možnost využít rozšířené nabídky hostingových služeb a aplikací pro svá stávající řešení. I partneři, kteří dnes hosting přímo nenabízejí, mohou díky těmto službám lépe prodat své integrační a konzultační služby, tak řešení pro koncové uživatele. Společnost Ness nabízí ve svém portfoliu mnoho mobilních služeb a řešení, které je možné s nabídkou CEOD propojit, proto je možné říci, že partnerství se společností Microsoft už přineslo své první plody.

Další článek: Týden Živě: Facebook a Twitter

Témata článku: Technologický gigant, První společnost, První zákazník, Řešení, Technologická společnost, První služba, Central, Skvělý výsledek, Skvělé řešení, Česká služba, Gold, Důležitá role, Bohatá zkušenost, Důležité partnerství, Významná role, Česká republika, Možné řešení, Partnerství, Plod


Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest SSD s kapacitou 1 TB

Srovnávací test robotických vysavačů

Vybíráme nejlepší telefony na trhu

Jak zlepšit zvuk televize