Nepostradatelný společník

Praha, 1. listopadu 2005 – Společnost Panasonic představuje nový model přenosného DVD přehrávače DVD-LS90. Díky svým minimálním rozměrům, nízké hmotnosti a elegantnímu stříbrnému designu je tento přístroj ideálním společníkem na cesty, dovolenou či výlet s přáteli. Již není třeba se obávat delšího cestování s dětmi. Budou na zadním sedadle vozu se zaujetím tiše sledovat své oblíbené filmy a nakonec se jim i mnohahodinová cesta bude zdát příliš krátká. Pro tuto příležitost je k přístroji přiložen praktický napájecí adaptér s normalizovanou zástrčkou na 12V do automobilu.
Nepostradatelný společník

Praha, 1. listopadu 2005 – Společnost Panasonic představuje nový model přenosného DVD přehrávače DVD-LS90. Díky svým minimálním rozměrům, nízké hmotnosti a elegantnímu stříbrnému designu je tento přístroj ideálním společníkem na cesty, dovolenou či výlet s přáteli. Již není třeba se obávat delšího cestování s dětmi. Budou na zadním sedadle vozu se zaujetím tiše sledovat své oblíbené filmy a nakonec se jim i mnohahodinová cesta bude zdát příliš krátká. Pro tuto příležitost je k přístroji přiložen praktický napájecí adaptér s normalizovanou zástrčkou na 12V do automobilu.

 

Ovšem ani bez adaptéru se nemůže stát, že by vám v nejlepším došla baterie. Přístroj je vybaven akumulátorem, který na jedno nabití vydrží přehrávat až 6 hodin. Pochopitelně je tento akumulátor výměnný a náhradní lze přiobjednat. Tím ovšem možnosti tohoto přehrávače zdaleka nekončí. Je schopen reprodukovat hudební CD, zvuk můžete poslouchat z vestavěných stereofonních reproduktorů nebo dokonce přes dva páry sluchátek současně. Připojit lze také přídavné reproduktory, které vám například i na chatě umožní vychutnat prostorový zvuk. Uživatelský komfort a možnosti dále rozšiřuje naklápěcí 9palcový LCD displej. V transportní poloze je chráněn podobně jako u notebooku, otevřený ho lze provozovat v libovolném úhlu, nebo je možné ho zadní stěnou zcela přiklopit (obrazem nahoru) k základně s ovládacími prvky.

 

Přehrávač Panasonic DVD-LS90 přehraje všechny běžné formáty disků, včetně vypálených (a finalizovaných) DVD-RAM, DVD-R/RW, DVD+R/RW a CD-R/RW. Je dále kompatibilní s VCD, SVCD, CD s obrázky ve formátu JPEG či hudbou v MP3, WMA a MPEG4. Přístroj má funkci automatického vyrovnávání jasu příliš tmavých či naopak světlých scén, běžné korekce (jas, kontrast, barvy), rozšířené funkce zpomaleného a zrychleného „přetáčení“ se zvukem, Cinema Mode, vestavěný dekodér DTS a Dolby Digital a pro přehrávání lze navíc zvolit režim opakování nebo náhodného výběru.

 

Kromě nabíječky, adaptéru do auta a potřebné kabeláže obsahuje standardní vybavení i dálkový ovladač, se kterým se uživatelský komfort tohoto přístroje stává opravdu dokonalým. Spolu s vysokou kvalitou obrazu a příjemně intuitivním ovládáním se přehrávač Panasonic DVD-LS90 nepochybně rychle stane nepostradatelným společníkem všech členů rodiny.

 

Přenosný DVD přehrávač Panasonic DVD-LS90 se prodává za 15 995 Kč. Za 795 Kč lze k přístroji dokoupit brašnu na přenášení, která slouží i pro instalaci do automobilu.

Témata článku: Náhradní baterie, Nepostradatelná funkce

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje