Nemecko plánuje 2000 nových bezplatných hotspotu

Dublin, Irsko – 14. května 2007 – free-hotspot.com, největší sít bezplatných hotspotů na světě a teleprofi, národní síť technologických odborníků, společně rozšiřují síť bezplatného přístupu k internetu v Německu. Ke konci letošního roku, free-hotspot.com očekává na tamějším trhu instalaci dalších 2000 hotspotů.
Nemecko plánuje 2000 nových bezplatných hotspotu

Síť teleprofi se skládá z vice než 600 specializovaných prodejců, kteří budou mít nyní možnost instalovat bezplatné hotspoty ve svých prodejnách  a rozšířit tak svou standardní nabídku produktů. Společnost teleprofi je zákaznická značka NT plus, předního distributora telekomunikačních produktů v Německu, dodávající produkty široké veřejnosti prostřednictvím specializovaných prodejen.

“free-hotspot.com spoléhá předně na spolupráci s vlastními instalačními a komerčními partnery, v případě, že vstupuje na nový trh”, říká Joe Brunoli, vícepresident pro rozvoj trhu společnosti free-hotpsot.com. “Jsme nesmírně potěšeni, že můžeme spolupracovat s tak silným a výborně etablovaným partnerem jako je teleprofi, se kterým můžeme velmi promptně rozšířit síť bezplatných hotspotů na německém trhu. Rádi bychom, aby prodejci NT plus v Německu mohli nabízet své vlastní hotspoty, a to již ke konci letošního roku”, dodává Brunoli.

Wigand Maethner, obchodní manažer pro specializované prodejce společnosti teleprofi dodává: “Tato spolupráce je pro nás nesmírným přínosem. Služby, které free-hotspot.com nabízí rozšíří naši nabídku produktu a služeb a pomůže nám promptně navýšit počet zákazníků v nadcházejících měsících.”

Bezplatný přístup k internetu umožní zákazníkům vyzkoušet přístroje s funkcí WLAN  před zakoupením přímo na místě. Zaměstnanci těchto prodejen pak mohou rovněž být kontaktním bodem pro zákazníky, kteří si přejí surfovat na webových stránkách, zkontrolovat e-mail či jinak bezplatně použít internetu.

Váš názor Další článek: Openoffice.org vrací úder: Patentový útok Microsoftu byl zoufalým činem

Témata článku: Německá značka, WLAN

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší