Některé služby nabízí Active 24 úplně zadarmo

Některé služby nabízí Active 24 úplně zadarmo

Společnost ACTIVE 24 nabízí svým klientům využití některých svých služeb zcela bezplatně. Každý zákazník si může vybrat z široké nabídky výhod poskytovaných zdarma. Například k registrované doméně je to fotogalerie, nebo i celý web.

Služby zdarma k doméně

V případě, že si registrujete, převedete či prodloužíte, doménu u ACTIVE 24, tak si k ní můžete bezplatně aktivovat další služby:

  • Pokud fotíte, mobilem či skutečným aparátem s clonou a závěrkou, tak můžete své fotografické výtvory vystavit na internetu. Stačí si k tomu aktivovat webovou fotogalerii s 50 MB diskového prostoru zdarma.
  • Pokud chcete k doméně celý web, tak si „zapněte“ v Zákaznickém centru publikační systém eZ Publish Expres, který zvládne jednoduchý web nebo osobní blog. K dispozici máte opět 50 MB diskového prostoru. Web bude dostupný pod adresou domény, kterou jste si registrovali.
  • Fotky a web jsou v suchu, teď zbývá postarat se o data. Pokud o ně nechcete přijít, tak můžete využít zálohovací prostor mamutí velikosti s názvem Mamut Online Backup. Úložiště nabízí prostor o velikosti 1 GB, uložené soubory můžete navíc jednoduše sdílet se známými či kolegy.

Hosting a k tomu zadarmo…

Mnoho funkcí zdarma dostanete také v případě, že si objednáte některý z webhostingových balíčků. Mezi nejužitečnější funkce patří:

  • Doména zdarma při nákupu webhostingu s diskovým prostorem o velikosti 150 MB nebo větším. Podmínkou je zaplacení webhostingu na rok dopředu. Doména zdarma je pak vlastně takové malé poděkování s vámi zvolenou koncovkou :)
  • Nedávno jsme spustili instalaci vybraných redakčních systémů jedním kliknutím. Konkrétně jde o systémy WordPress, Joomla a Drupal. Podmínkou využití instalace jedním kliknutím je objednání webhostingu s operačním systémem Linux, skriptováním PHP Standard (nebo Profi), diskovým prostorem o velikosti minimálně 150 MB a databází MySQL. Využívat zmíněné redakční systémy tak mohou i ti zákazníci, kteří by jinak instalaci redakčního systému nezvládli.
  • Máte webové stránky, ale nejste si jistí, jestli to všechno k něčemu je? Statistiky návštěvnosti vám to řeknou. Respektive vám prozradí, kolik lidí vaše stránky navstěvuje, kolik stránek si návštěvníci prohlédli, které z nich jsou nejpopulárnější, a dozvíte se také spoustu dalších věcí. U webhostingu s prostorem o velikosti 150 MB a větším máte grafické statistiky AWStats k webhostingu zdarma. Statistiky obsahují data zpracovaná do přehledných tabulek a grafů. Nezbývá než doufat, že křivka bude směřovat vždy doprava a nahoru!
Další článek: AMD Llano bude mít Radeon HD 6550 s možností hybridního režimu

Témata článku: Webhosting, Osobní doprava, Web Hosting, Wordpress

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší