Nejžádanější firewally pro malé firmy za nové atraktivní ceny

Nejžádanější firewally pro malé firmy za nové atraktivní ceny

Společnost ZyXEL Communications uvedla před rokem na trh nové bezpečnostní brány (USG – Unified Security Gateway) pro malé organizace ZyWALL USG 20/20W. Oba modely jsou určeny do firem a kanceláří o optimálně 5PC a jsou nyní nabízeny za ještě atraktivnější ceny.

Jedná se o zařízení průmyslové třídy poskytující integrované zabezpečení pro malé organizace. Zařízení nabízejí v základu plnohodnotný SPI firewall a 5x VPN IPSec (verze 20W, pak ještě WiFi 802.11n rozhraní), jako option lze přikoupit licencovanou službu filtrace www (content filtering BlueCoat).

ZyWALL 20 je nyní v nabídce za koncovou cenu 2925,- Kč a ZyWALL USG 20W za cenu 4 990,-Kč (uvedené ceny jsou bez DPH).

Rostoucí míra využití počítačových sítí v podnicích a firmách vede k tomu, že všechny organizace musí řešit problém, jak svou síť chránit. Pro malé firmy bez speciálního IT oddělení představuje otázka síťového zabezpečení velkou výzvu.

Data v bezpečí

Stejně jako velké podniky si ani ty malé nemohou dovolit riskovat ztrátu zákaznických záznamů, finančních informací, duševního majetku a jiných kritických zdrojů. Díky nové řadě ZyWALL USG 50/20/20W mohou nyní tyto firmy zajistit spolehlivou a optimální ochranu své sítě.

Klepněte pro větší obrázek

Firewally společnosti ZyXEL využívají integrovaný výkonný procesor s robustní Gigabitovou optickou architekturou. Obsahový filtr s možností nastavení míry ochrany zajišťuje kontrolu dat v reálném čase během provozu. Stará se o to, aby všechna data, která procházejí sítí, byla bezchybně zkontrolována a nebezpečná data zablokována, a to bez újmy na datové propustnosti a rychlosti aplikací (např. stahování souborů, email, vyhledávání dat). Řada ZyWALL USG 50/20/20W také chrání síť před riziky virové nákazy a dalších internetových hrozeb s využitím jedinečné funkce clean-traffic.

Riziko v podobě sociálních sítí

V současné době jsou stále populárnější tzv. sociální sítě a aplikace (Facebook, Twitter, YouTube). Podle výzkumů je 77% lidí připojeno k Facebooku, když jsou zrovna v práci, a někteří Facebook aktivně používají až 2 hodiny ve své pracovní době. Pro zaměstnavatele tento stav znamená nižší produktivitu práce a současně větší nároky na internetové připojení. ZyWALL USG 50/20/20W zajistí maximální ochranu a produktivitu práce, aniž by porušil osobní práva zaměstnanců.

Úsporné funkce ZyXEL firewallů

Ačkoli je nepřetržitá ochrana sítě nezbytná, je třeba zvážit, jaká by měla být energetická náročnost takové ochrany. ZyWALL USG 50/20/20W jako první na světě nabízí zelené funkce pro bezpečnostní zařízení: jedná se o úsporné funkce, které účinně snižují náklady na energii s využitím inteligentní řídicí technologie. Exkluzivní technologie ZyXEL IntelliEnergy Green Technology automaticky detekuje síťový provoz, sleduje status zařízení a jeho teplotu, a podle toho upravuje spotřebu energie. Tato „zelená technologie“ snižuje spotřebu energie až o 80%.

Klepněte pro větší obrázek

I malé organizace s omezenými zdroji musí udržovat svou síťovou ochranu v aktualizované podobě, aby chránila před novými riziky. USG 50/20/20W je řešení, které zajistí ochranu po celou dobu své životnosti, a chrání tak investice do IT. Zákazníci si mohou stáhnout aktualizovaný firmware ze stránek ZyXEL bez dodatečných nákladů, a to po celou dobu životnosti zařízení. Přístup k aktualizacím je po technické stránce snadný a nenese s sebou dodatečné náklady.

O společnosti ZyXEL

ZyXEL Communications Corp. má sídlo na Tajwanu (Hsinchu) a je předním světovým dodavatelem kompletních síťových řešení. Rozsáhlá nabídka IP síťových řešení společnosti ZyXEL zahrnuje přístupové multiplexery, zařízení pro instalaci u zákazníka (CPE), bezpečnostní zařízení a bezdrátová zařízení. Společnost ZyXEL pomáhá malým a středním organizacím a poskytovatelům služeb k zajištění výkonné a spolehlivé sítě. ZyXEL úzce spolupracuje s prodejci síťových zařízení, telekomunikačními společnostmi, poskytovateli služeb a dalšími velkými organizacemi po celém světě.

Více informací o společnosti ZyXEL naleznete na stránkách www.zyxel.cz nebo www.zyxel.com.

Témata článku: Dodatečné zařízení, Velké riziko, Velká spotřeba, Síťová data, Clean, Dodatečná data, Bezpečnostní riziko, Zyxel, Traffic, Celá organizace, Energetický náklad, Celá doba, Velká náročnost

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje