Nejvíce roamingových partnerů má Paegas

31. května 1999
Kšefty na síti
Červnové novinky Paegasu.
Nejvíce roamingových partnerů má Paegas
Uživatelé služeb Paegas mohou cestovat prakticky po celém světě, protože RadioMobil už realizoval 126 roamingových smluv s operátory ze 65 zemí celého světa. “Jsme jediným českým operátorem, jehož zákazníci mohou svůj mobilní telefon GSM používat v Číně nebo třeba v Chile. Právě smlouvou s chilským operátorem jsme se stali jediným českým provozovatelem sítě GSM, jehož zákazníci již mohou používat mobilní telefon na všech šesti osídlených kontinentech,“ doplnila tisková mluvčí společnosti RadioMobil Tereza Kakosová. Další roamingové dohody přitom na svou realizaci čekají, takže se počet partnerů i zemí, kde lze využívat mobilní telefon Paegas, dále rozšiřuje.

Od počátku června se snižuje cena sady Paegas Twist s telefonem Alcatel One Touch Club o jeden tisíc korun, takže si ji zájemce spolu se SIM kartou a úvodním 400korunovým kreditem pořídí za 4999 Kč (včetně DPH). Za cenu nižší než pět tisíc korun jsou tak nyní v nabídce už dvě sady, protože kromě Alcatelu si lze v sadě pořídit ještě Motorolu d520. Vedle nich zůstávají v nabídce předplacených služeb Paegas Twist sady s telefony: Panasonic G520 s vibračním vyzváněním za 6.999 Kč, s miniaturním duálním telefonem Siemens C25 za 7.499 Kč a s přístrojem Nokia 5110 na 8.999 Kč.

Velká událost čeká nejen RadioMobil, ale zejména fotbalové fanoušky a to hned ve dvou termínech. Nejprve v sobotu 5. června sehraje česká fotbalová reprezentace, jejímž je RadioMobil generálním partnerem, kvalifikační utkání na Mistrovství Evropy EURO 2000 v v Talinu s týmem Litvy. Ve středu 9. června pak reprezentaci čeká prestižní utkání s druhým týmem kvalifikační tabulky – Skotskem, které se bude hrát na stadiónu Slávie.

Dne 12. června zahájí svou autorskou prodejní výstavu fotografií nazvanou "Vzpomínky na Afriku" světová tenistka Martina Navrátilová. Ve stejný den od 16 hodin pak spolu s Janem Kodešem, Helenou Sukovou a Jiřím Hřebcem sehrají exhibiční utkání Výtěžek obou akcí bude věnován na podporu projektu Pahorek, jehož cílem je nahrazení umírajících letitých stromů v pražském parku Stromovka. Celý projekt zastřešuje společnost RadioMobil.

Akciová společnost RadioMobil je operátorem sítě GSM s názvem Paegas. Největším akcionářem společnosti jsou s 51 % České Radiokomunikace a.s. a mezinárodní konsorcium CMobil, které je vlastníkem 49 % akcií. CMobil přitom tvoří: největší světový operátor mobilních komunikací T-Mobil, italský operátor TIM, dále PVT, TMP a SKS. Síť GSM Paegas dnes pokrývá přes 96 % české populace. Mobilní telefon GSM Paegas si zákazníci mohou k dnešnímu dni vzít do 65 zemí celého světa a využívat služeb roamingu u 126 operátorů. Služeb sítě GSM Paegas využívalo na konci května 1999 už přes 500 tisíc zákazníků.

Váš názor Další článek: Kšefty na síti

Témata článku: Celá síť, Chile, Roaming, Twist, Mobilní telefony akce, Mobilní telefony z číny, Helena, Celý den, Mobilní telefony v akci, Jediná síť, Alcatel One Touch, Největší fanoušek, Mobilní operátor, T-mobile mobilní telefony akce


Určitě si přečtěte

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

** Wi-Fi zásuvky nevyrábí pouze Čína ** Vyzkoušeli jsme českou Netio PowerCable ** Je přímo určená pro vývojáře, má totiž jednoduché JSON API

Jakub Čížek | 43

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

** Klasický počítač bezchybně zpracuje bit po bitu dat ** Mozek si realitu naopak spíše představuje a chybuje ** Teď se tím baví internet u další optické iluze

Jakub Čížek | 33

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6

Starý smartphone nemusí skončit v koši. 10 způsobů, jak ho ještě můžete využít

Starý smartphone nemusí skončit v koši. 10 způsobů, jak ho ještě můžete využít

** Co dělat s vysloužilým chytrým telefonem? Neházejte ho do koše! ** Našli jsme pro vás deset možností, jak ho prakticky využít ** I stará zařízení tak mohou být užitečná

Karel Kilián | 47

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Dnes proběhla další velká prezentační akce Applu, na které došlo k odhalení nových iPhonů a dalších novinek. Událost jsme sledovali online, a tak se můžete podívat na chronologický zápis těch nejdůležitějších informací.

David Polesný | 136

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

Jan Láska, Vladislav Kluska | 27


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky