Největší výběr zimní dovolené na Net Travel.cz

S obdobím sněhu, nízkých teplot a Vánoc se přiblížila i doba zimních dovolených. Řada lidí již nyní vyráží za odpočinkem, někteří plánují zimní dovolenou až na období vánočních svátků a Silvestra nebo na začátek příštího roku. Již dávno nejsou doménou zimy jen zájezdy na hory, ale řada lidí právě v tom to období „utíká“ za teplem. Největší výběr zájezdů naleznou zájemci na internetových stránkách on-line cestovní agentury Net Travel.cz.
Největší výběr zimní dovolené na Net Travel.cz

Praha, 29. října 2005 – Zimní sezona dovolených je již v plném proudu. Na internetových stránkách www.NetTravel.cz naleznou návštěvníci přes 10 000 zájezdů do nejrůznějších destinací. Net Travel.cz nabízí pouze řádně pojištěné zájezdy od více než 60 největších CK v České republice. Návštěvníci tak nemusejí ztrácet čas návštěvou desítek internetových stránek a nabídek jednotlivých cestovních kanceláří, ale mohou si jednoduše a během chvilky vybrat to, po čem skutečně touží.

Hit letošní zimy - Kuba a Brazílie

V současné době již lidé nejezdí pouze na hory, ale vydávají se také za teplem do exotických zemí. V nabídce Net Travel.cz je například Kuba, Venezuela a Dominikánská republika. Na pomyslném žebříčku oblíbených destinací jednoznačně vede Brazílie a oblasti Karibiku. K dispozici jsou ale i levnější zájezdy např. do Egypta, Tuniska, za zajímavé ceny lze pořídit i zájezd do Spojených Arabských Emirátů. Mezi nejvyhledávanější zimní střediska patří oblast rakouských a francouzských Alp nebo italských Dolomit.

Velká zimní soutěž

Každý, kdo si svou zimní dovolenou zakoupí u cestovní agentury Net Travel.cz, bude automaticky zařazen do slosování o následující atraktivní ceny:

  • cena: Zájezd pro 2 osoby v hodnotě 20.000 Kč
  • cena: Zájezd pro 2 osoby v hodnotě 15.000 Kč
  • cena: Zájezd pro 2 osoby v hodnotě 10.000 Kč

Uzávěrka soutěže je 28. února 2006, slosování proběhne dne 3. 3. 2006 v prostorách agentury Net Travel. Podrobné soutěžní podmínky naleznou zájemci na internetových stránkách www.NetTravel.cz.

Zahájení prodeje letních zájezdů

Prodej letních zájezdů plánuje společnost Net Travel.cz zahájit hned začátkem příštího roku. Ti z klientů, kteří už nyní přemýšlí o tom, kde stráví letní dovolenou tak budou mít příležitost využít tzv. „First Minute“ nabídky, jenž s sebou kromě možnosti se na zájezd v klidu připravit přináší samozřejmě velké slevy. Lidé, kteří z jakýchkoliv důvodů rozhodují o dovolené na poslední chvíli, mají samozřejmě šanci nakupovat  v oblíbených akcích „Last Minute“.

Společnost Net Travel.cz se on-line prodejem zájezdů zabývá již dva roky. Za tuto dobu stoupl podíl nákupu zájezdů na internetu až o 100 procent, Petr Staněk, marketing manager, k tomu říká: „Stále větší část veřejnosti má přístup k internetu, počítačová gramotnost české veřejnosti je rovněž stále vyšší. Tento trend se projevuje ve všech oborech internetového podnikání, cestovní ruch nevyjímaje. Pro řadu lidí je výhodné zařídit si dovolenou v klidu doma či v kanceláři u počítače. K tomu přispívá možnost uzavřít cestovní pojištění a uskutečnit veškeré platby rovněž prostřednictvím internetu.“

Net Travel.cz, s.r.o
Dynamická cestovní agentura Net Travel.cz, s.r.o. poskytuje autorizovaný internetový prodej zájezdů od více než 60 největších cestovních kanceláří působících na českém trhu a patří k největším a nejsilnějším on-line cestovním agenturám v České republice. Denně aktualizovaná nabídka obsahuje více než 10 000 zájezdů od od všech významných cestovních kanceláří v České republice.
www.NetTravel.cz.

Váš názor | Chyby v zaúčtování software mohou firmám způsobit problémy

Témata článku: Venezuela, Travel, Last, Alpy

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší