Největší portál o bydlení tvujdum.cz inovuje

Praha, 4. dubna 2001 - Ryze internetový časopis o bydlení, stavění a spoření TVUJDUM.CZ mění dnes svoji podobu. Nová komunikační strategie, nová image, nové služby – to jsou hlavní změny zcela nové generace TVUJDUM.CZ.
Největší portál o bydlení tvujdum.cz inovuje
Praha, 4. dubna 2001 - Ryze internetový časopis o bydlení, stavění a spoření TVUJDUM.CZ mění dnes svoji podobu. Nová komunikační strategie, nová image, nové služby – to jsou hlavní změny zcela nové generace TVUJDUM.CZ.

Po třech letech úspěšného působení na tuzemském trhu, během kterých v segmentu periodik o bydlení získal vedoucí roli na trhu (70%) a stal se významným centrem informací, dnes portál navštěvuje měsíčně více než 60 000 čtenářů. Od 4. dubna 2001 přináší TVUJDUM.CZ inovace svého designu i obsahu. „Jednotlivé produkty portálu jsou nyní přehledněji uspořádány a práce s nimi je velmi snadná; to je dobrá zpráva hlavně pro naprosté začátečníky i pro ty, kteří nejsou v internetu ještě příliš zběhlí,“ říká výkonný ředitel internetového vydavatelství BOHEMIA INTERNET SERVICES, s.r.o. Ladislav Semetkovský. „TVUJDUM.CZ jsme zrekonstruovali tak, aby jej mohlo navštívit mnohem více hostů – čtenáři se nyní mohou pohodlněji orientovat ve skutečné záplavě informací nahromaděné za tři roky provozu. Celý portál je teď přehlednější, rychlejší a ještě aktuálnější“. Zejména aktuálnost je ve srovnání s ostatními srovnatelnými médii na trhu skutečně nedostižná – už třetím rokem čtenáři nacházejí nové články každý den.

Nové logo, progresivní image

Portál doznal i formálních změn - představuje se pod zcela novým logem. „Snažili jsme se, aby logo vyjadřovalo současně dynamičnost i solidnost. Solidnost spjatou právě se symbolem domu jako něčím stálým, neměnným a stabilním,“ vysvětluje Semetkovský. Všechny portálové listy mají nový jednotný design, moderní a přitažlivou image.

Jediná adresa

Protože nová komunikační strategie je postavena na jediné doméně - TVUJDUM.CZ, nalezneme všechny portálové listy pod touto společnou adresou. „Opravdu si stačí pamatovat jedinou adresu a čtenář může vstoupit do všech částí portálu: do internetového časopisu se všemi jeho rubrikami, do magazínu Kuchyně, serveru s realitami i do rozšířeného virtuálního obchodního domu s nabídkou zboží pro moderní bydlení,“ dodává ředitel Semetkovský.

Adresa portálu a jeho produktů

  • WWW.TVUJDUM.CZ, časopis o bydlení, stavění a spoření
  • KUCHYNE.TVUJDUM.CZ, magazín o kuchyňském nábytku a spotřebičích
  • REALITY.TVUJDUM.CZ, nabídka nemovitostí
  • OBCHOD.TVUJDUM.CZ, obchodní dům s potřebami pro moderní byt
  • KONFERENCE.TVUJDUM.CZ, uživatelská konference
Váš názor Další článek: Windows XP nebude obsahovat podporu pro Bluetooth

Témata článku: Internet, Hlavní role, Nový dům, Významná role, Nový design, Nemovitost, BohemiaNové záběry z akce Hood: Outlaws & Legends vám přiblíží fungování hry

Nové záběry z akce Hood: Outlaws & Legends vám přiblíží fungování hry

Akční rubačka Hood se konečně ukazuje v pořádných záběrech ze hry.

Michal Maliarov
Hood: Outlaws & LegendsVideo
25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

Jaromír PukMarek Čech
Filmy, které musíte vidět