Největší plazma v Čechách!

22. září 2005
Oživeno: Firefox 1.0.7 k dispozici
Praha, 22. září 2005 – Společnost Panasonic uvádí na český trh top model letošní řady plazmových televizorů VIERA. Panasonic TH-65PV500E s úhlopříčkou 165 cm je momentálně největší plazmový televizor na českém trhu a kvalitou obrazu, všestranností, technologiemi i designem výrazně převyšuje dnešní standardy.
Největší plazma v Čechách!

Jasnější obraz, jemnější prokreslení a více barev - to jsou nejdůležitější vylepšení u nové generace plazmových televizorů Panasonic VIERA. K dokonalému diváckému zážitku přispívají nové plazmové panely 8. generace (G8). Obrazové buňky jsou naplněny vysoce účinným ionizovaným plynem s optimalizovaným složením, takže ve srovnání s předchozími modely dosahují nové HD panely až o 10 % vyššího jasu. Dalším vylepšením je černě zabarvené sklo obrazovky s transparentní antireflexní vrstvou, které umožňuje reprodukovat hlubší a sytější černou.

 

Chloubou celé letošní řady je nový systém správy barev (VIERA Colour Management System). Plazmové televizory Panasonic VIERA využívají 14bitové technologie zpracování signálu a dokáží zobrazit až 2 048 odstínů šedé s teoretickým maximem 8,6 miliardy barev. Výsledkem je ostrý, dobře prokreslený obraz s vysokou mírou detailů a přirozené podání barev v temných i světlých oblastech obrazu.

 

Nový televizor VIERA je vybaven i dalšími technologiemi pro optimalizaci obrazu. Speciální korekční obvod zamezuje vzniku šmouh při zobrazení rychlého pohybu a tzv. bodová kontrola obrazu eliminuje další obvyklé nešvary, jako jsou například zubaté hrany či rozmazané obrysy. A vynikající hodnota kontrastu 3 000:1 snad ani nepotřebuje komentář.

 

Kompatibilita s HDTV

Je jen otázkou času, kdy se televizní vysílání s vysokým rozlišením (HDTV) i u nás stane normou. Nový model nabízí HD panel s rozlišením 1 366 x 768 pixelů, který je schopen zobrazit signál ve formátech 720p  a 1080i.

 

Reprodukce/záznam videa z/na SD kartu

VIERA rozšiřuje obzory digitálního světa. Divák si může svůj oblíbený televizní pořad nahrát přímo na paměťovou kartu SD ve slotu televizoru a poté si ho prohlédnout v jakémkoliv přenosném zařízení, ať už je to notebook, PocketPC nebo multimediální AV zařízení Panasonic D-snap. A naopak, pokud pořídíte vlastní videozáznam ve formátu MPEG4 přenosným D-snap zařízením, můžete jej přehrát v SD slotu plazmového televizoru.

 

 

SD slot / PC card slot

Televizory VIERA mají vestavěný SD nebo PC slot pro použití všech dostupných druhů paměťových karet, které se na trhu vyskytují. Pokud se budete chtít někomu pochlubit například fotografiemi z dovolené, není nic snadnějšího. Stačí vyjmout kartu z digitálního fotoaparátu, vložit ji do slotu a velkoplošná projekce může začít.

 

Rozhraní HDMI / PC vstup

Top model VIERA TH-65PV500E ochotně poslouží i jako luxusní monitor k počítači a umožňuje také reprodukci digitálního videosignálu v nejvyšší kvalitě přes HDMI vstup.

 

Plazmový televizor Panasonic VIERA TH-65PV500E bude v prodeji od října a jeho cena nepřesáhne 399 995 Kč.

Váš názor Další článek: Oživeno: Firefox 1.0.7 k dispozici

Témata článku: Televizory, Snap, Televizory 32, Luxusní rozlišení, Digitální vstup, SD Card, Nové televizory 2016, Panasonic Viera, Televizory Panasonic, Paměťová buňka


Určitě si přečtěte

Nový Apple Macbook Air je levnější, má větší SSD a vrací se k tradiční klávesnici

Nový Apple Macbook Air je levnější, má větší SSD a vrací se k tradiční klávesnici

** Nový MacBook Air opravuje nejzásadnější chyby dosavadní verze ** Dostal lepší klávesnici, výkonnější procesor a 256GB SSD ** Apple navíc snížil ceny

Martin Miksa | 54

Deset kotev, které i v roce 2020 táhnou Android ke dnu

Deset kotev, které i v roce 2020 táhnou Android ke dnu

** Android existuje skoro 12 let a za tu dobu v mnoha směrech dospěl ** Dnes běží na sedmi z deseti telefonů, ale čemu za to vděčí? ** Našli jsme 10 kotev, které táhnou tento operační systém ke dnu

Karel Kilián | 154

12 netradičních map České republiky, které jste ještě nikdy neviděli

12 netradičních map České republiky, které jste ještě nikdy neviděli

** Tušíte, kolik je u nás hřbitovů a jak jsou velké? ** Dokážete si představit mapu českých řek a potoků? ** Udělali jsme to všechno za vás nad daty ČÚZK

Jakub Čížek | 8


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 24 PC zdrojů

Jak využít umělou inteligenci

10 špičkových sluchátek s ANC

Playstation 5 vs Xbox Series X