Největší plazma v Čechách!

22. září 2005
Oživeno: Firefox 1.0.7 k dispozici
Praha, 22. září 2005 – Společnost Panasonic uvádí na český trh top model letošní řady plazmových televizorů VIERA. Panasonic TH-65PV500E s úhlopříčkou 165 cm je momentálně největší plazmový televizor na českém trhu a kvalitou obrazu, všestranností, technologiemi i designem výrazně převyšuje dnešní standardy.
Největší plazma v Čechách!

Jasnější obraz, jemnější prokreslení a více barev - to jsou nejdůležitější vylepšení u nové generace plazmových televizorů Panasonic VIERA. K dokonalému diváckému zážitku přispívají nové plazmové panely 8. generace (G8). Obrazové buňky jsou naplněny vysoce účinným ionizovaným plynem s optimalizovaným složením, takže ve srovnání s předchozími modely dosahují nové HD panely až o 10 % vyššího jasu. Dalším vylepšením je černě zabarvené sklo obrazovky s transparentní antireflexní vrstvou, které umožňuje reprodukovat hlubší a sytější černou.

 

Chloubou celé letošní řady je nový systém správy barev (VIERA Colour Management System). Plazmové televizory Panasonic VIERA využívají 14bitové technologie zpracování signálu a dokáží zobrazit až 2 048 odstínů šedé s teoretickým maximem 8,6 miliardy barev. Výsledkem je ostrý, dobře prokreslený obraz s vysokou mírou detailů a přirozené podání barev v temných i světlých oblastech obrazu.

 

Nový televizor VIERA je vybaven i dalšími technologiemi pro optimalizaci obrazu. Speciální korekční obvod zamezuje vzniku šmouh při zobrazení rychlého pohybu a tzv. bodová kontrola obrazu eliminuje další obvyklé nešvary, jako jsou například zubaté hrany či rozmazané obrysy. A vynikající hodnota kontrastu 3 000:1 snad ani nepotřebuje komentář.

 

Kompatibilita s HDTV

Je jen otázkou času, kdy se televizní vysílání s vysokým rozlišením (HDTV) i u nás stane normou. Nový model nabízí HD panel s rozlišením 1 366 x 768 pixelů, který je schopen zobrazit signál ve formátech 720p  a 1080i.

 

Reprodukce/záznam videa z/na SD kartu

VIERA rozšiřuje obzory digitálního světa. Divák si může svůj oblíbený televizní pořad nahrát přímo na paměťovou kartu SD ve slotu televizoru a poté si ho prohlédnout v jakémkoliv přenosném zařízení, ať už je to notebook, PocketPC nebo multimediální AV zařízení Panasonic D-snap. A naopak, pokud pořídíte vlastní videozáznam ve formátu MPEG4 přenosným D-snap zařízením, můžete jej přehrát v SD slotu plazmového televizoru.

 

 

SD slot / PC card slot

Televizory VIERA mají vestavěný SD nebo PC slot pro použití všech dostupných druhů paměťových karet, které se na trhu vyskytují. Pokud se budete chtít někomu pochlubit například fotografiemi z dovolené, není nic snadnějšího. Stačí vyjmout kartu z digitálního fotoaparátu, vložit ji do slotu a velkoplošná projekce může začít.

 

Rozhraní HDMI / PC vstup

Top model VIERA TH-65PV500E ochotně poslouží i jako luxusní monitor k počítači a umožňuje také reprodukci digitálního videosignálu v nejvyšší kvalitě přes HDMI vstup.

 

Plazmový televizor Panasonic VIERA TH-65PV500E bude v prodeji od října a jeho cena nepřesáhne 399 995 Kč.

Váš názor | Oživeno: Firefox 1.0.7 k dispozici

Témata článku: SD Card, Televizory, Snap, Luxusní rozlišení, Televizory 32, Televizory Panasonic, Panasonic Viera, Nové televizory 2016, Paměťová buňka, Digitální vstup

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší