Nejrozsáhlejší podporu českým CAD uživatelům nabízí Xanadu

20. prosince 2006
I Opera dostává filtr proti phishingu
Praha, Pardubice, České Budějovice, 14. prosince – Společnost XANADU provozuje vůbec nejrozsáhlejší systém technické podpory v oblasti CAD řešení v České republice. Pracovníci technické podpory ročně zodpoví přes dva tisíce dotazů uživatelů CAD/GIS produktů Autodesk.
Nejrozsáhlejší podporu českým CAD uživatelům nabízí Xanadu

V listopadu dosáhly rekordní návštěvnosti i webové služby XANADU, když překonaly metu dvou milionů zobrazených stránek za měsíc. V diskusním fóru CADforum.cz bylo ve stejném měsíci odesláno 920 příspěvků (tj. až 70 denně) a počet bloků v CAD knihovně dosáhl 500.

Firma XANADU se dlouhodobě věnuje technické podpoře CAD řešení. Uživatelé CAD aplikací mohou využít celou řadu poprodejních služeb společnosti XANADU – počínaje CAD portálem CADforum.cz, přes server zákaznické podpory vip.xanadu.cz, užitečné CAD utility zdarma, rozsáhlou knihovnu bloků či pravidelný informační bulletin X-News (vychází každý měsíc) a konče například kvalitními autorizovanými školeními, implementacemi a znalostními audity nebo zakázkovým vývojem software na klíč.

Dlouhodobě velmi oblíbenou platformou pro výměnu tipů, triků a praktických rad mezi stále se rozšiřující uživatelskou komunitou je portál CADforum.cz. Uživatel se zde může zapojit do výměny praktických zkušeností se stovkami dalších kolegů z řad uživatelů produktů Autodesk z České republiky i Slovenska. Vedle archivu 33 000 diskusních příspěvků si může uživatel vyhledat radu v rozsáhlé databázi více jak 3 760 tipů a triků z oblasti CAD (ta je populární i ve světě díky anglické a německé verzi). Pokud náhodou ani tady neuspěje a dotaz je více specifický, lze kontaktovat technickou podporu společnosti XANADU, která najde odpověď přesně na míru takovému uživateli.

Katalog CAD bloků nabízí velmi užitečnou možnost stahovat si bloky pro CAD aplikace, které mohou konstruktéři i projektanti z celé řady různých oborů využít ve svých projektech a ušetřit tak mnoho času při přípravě projektové dokumentace. Navíc, chtějí-li se podělit o své vlastní užitečné bloky s dalšími uživateli, jednoduše je nahrají na stránky Katalogu CAD bloků. Aktuálně si lze z webu Katalogu na www.cadforum.cz/catalog stáhnout již 500 bloků z oblasti stavebnictví, strojírenství, dopravy a mapování, rozčleněných do cca 80 tematických kategorií. Vyhledávat lze bloky jak vizuálně pomocí náhledů, tak pomocí vyhledávání klíčových slov. CAD bloky, rodiny a detaily ve formátech DWG, RFA (Revit) a IPT (Inventor) lze stahovat buď jako jednotlivé soubory, nebo je můžete přenášet přímo z webu do vaší CAD aplikace přetažením myší – technologie iDrop.

„Těší nás velký a neutuchající zájem návštěvníků o informace z našich webových serverů a věřím, že i v novém roce pro ně připravíme nadmíru zajímavý obsah, který jim pomůže při každodenním využívání moderních informačních technologií,“ dodává Vladimír MICHL, manažer pro rozvoj společnosti XANADU.

Váš názor Další článek: I Opera dostává filtr proti phishingu

Témata článku: Software, Web, Zajímavý detail, Oblíbená kategorie, Stejný dotaz, Náhoda, Xanadu, Blok, Poprodejní služba, Rozsáhlý audit, Německá služba, Trik, Celá knihovna

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší