Nejprodávanější službou v roce 2006 na DSL.cz se stala GTS Novera Fun 2048

Hradec Králové, 17.1.2007 - Na serveru DSL.cz si zájemci mohou vybrat nejvhodnější připojení k internetu na základě kompletního přehledu dostupných nabídek DSL služeb všech významných internetových poskytovatelů v ČR. Pro lepší orientaci zákazníků při rozhodování o internetovém připojení se provozovatel serveru DSL.cz rozhodl uveřejnit informace o nejprodávanějších typech DSL připojení k internetu v roce 2006.
Nejprodávanější službou v roce 2006 na DSL.cz se stala GTS Novera Fun 2048

Nejvíce prodaných DSL služeb prostřednictvím serveru DSL.cz měla společnost GTS Novera. Na druhém místě v počtu prodaných služeb se umístila Telefónica O2 a třetím nejprodávanějším poskytovatelem se na DSL.cz stala v roce 2006 společnost Radiokomunikace. Hlavním důvodem úspěchu společnosti GTS Novera byla akční nabídka, která zákazníkům umožnila získat zřízení, modem a první měsíc internetového připojení za 1 Kč. Důležitou roli pro zákazníky hrály i vyšší datové limity FUP ve srovnání s DSL službami nabízenými Telefónikou O2.

Nejvíce prodávanými DSL byly přípojky s nominálními rychlostmi 512 kbit/s, kterých se prodalo 40% z celkového počtu vyřízených objednávek. V těsném závěsu bylo DSL s rychlostí 2048 kbit/s s 33% podílem na všech prodaných službách. Z ostatních prodávaných rychlostí žádná nepřesáhla 10% podíl na celkovém počtu. Rychlosti 512 a 2048 kbit/s se tak staly nejpoužívanějšími typy DSL připojení v ČR, což potvrzují i počty měření z jednotlivých typů přípojek na online měřiči rychlostí internetového připojení DSL.cz.

.

Váš názor | Červ stále zneužívá starou chybu

Témata článku: Důležitá role, DSL, 2048, Hlavní role

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší