Nejnovějším členem sdružení HP Agility Alliance se stala společnost PricewaterhouseCoopers

HP oznámilo, že k uskupení HP Agility Alliance se připojila společnost PricewaterhouseCoopers LLP (PwC).

HP a PwC budou společně poskytovat řešení a služby podnikové transformace, jež pomáhají klientům optimalizovat podnikové procesy a dosáhnout vyšší návratnosti investic do technologií.

„Tato ekonomicky složitá doba od firem vyžaduje, aby neustále inovovaly a přitom hledaly možnosti další optimalizace svých provozů,“ řekl Greg Robins, ředitel globálních aliancí v divizi HP Enterprise Services. „Díky připojení PricewaterhouseCoopers k alianci HP Agility mohou zákazníci využít silnější sadu řešení podnikové transformace s nižšími celkovými náklady na vlastnictví a lépe tak konkurovat na trhu v globálním měřítku.“

V rámci této spolupráce budou společnosti HP a PwC poskytovat následující řešení a služby:

  • Transformační plánování podnikových prostředků (ERP) – integruje podnikové poradenství a oborové znalosti PwC se schopností HP Enterprise Services implementovat, konfigurovat, integrovat, hostovat a provozovat prostředí ERP.
  • Podniková transformace – obohacuje inovativní metodiku HP a její služby IT infrastruktury o řešení rozvoje podnikatelských případů, posouzení IT strategie, správy podnikových dat a daňového plánování společnosti PwC.
  • Řízení rizik a dodržování zásad – spojuje strategické a integrační služby PwC se službami vývoje, integrace a spravovaného zabezpečení HP Enterprise Services.
  • Oborová řešení – využívají jedinečné přednosti a schopnosti HP a PwC k řešení požadavků klientů v oborech, jako je zdravotnictví, energetika nebo strojírenství.

„Spolupráce PricewaterhouseCoopers a HP odpovídá na potřebu klientů transformovat jejich podnikání. Umožňuje nám lépe identifikovat podnikatelskou hodnotu klientů a podpořit jejich růst,“ řekla Vicki Huff, spolumajitelka PricewaterhouseCoopers.„Tato spolupráce navíc využívá silné stránky a schopnosti obou společností a nabízí různým trhům příležitost těžit z našich společných řešení.“

Společnosti HP a PwC podepsaly před více než rokem dohodu, která už přinesla klientům praktický užitek. Společnosti nedávno dokončily fázi prvotního plánování a návrhu velkého projektu podnikové transformace založené na SAPu pro STP Nuclear Operating Company, uznávaného lídra v odvětví jaderné energetiky. Tým ve spolupráci s STP naplánoval nahrazení více než 60 zastaralých podnikových aplikací, při němž má být udržena a zlepšena podniková výkonnost.

„Společná nabídka firem HP a PwC nám přinesla jednoznačný užitek,“ řekl Mike Meier, viceprezident sdílených služeb ve společnosti STP. „Osvědčená odbornost PwC v odvětví jaderné energetiky v kombinaci se špičkovými schopnostmi HP v oblasti správy aplikací nám pomůže zajistit, aby kvalita a spolehlivost byly u tohoto projektu stále v popředí.“

HP Agility Alliance je koalice poskytovatelů aplikací a podnikových služeb, kteří spolupracují s HP Enterprise Services na vývoji a dodávkách dynamických podnikových řešení.

HP Enterprise Services je nedávno oznámený název podnikové jednotky Electronic Data Systems, LLC.

Další článek: Týden Živě: Jak se daří Applu a Microsoftu

Témata článku: , , , , , , , ,