Nejnovější technologie z dílny Microsoftu k dispozici u ACTIVE 24

Nejnovější technologie z dílny Microsoftu k dispozici u ACTIVE 24

Firma ACTIVE 24 zavedla podporu všech nových technologií, které přinášejí další zlepšování hostingových služeb na platformě Windows, a to pouhých 14 dní po jejich uvolnění společností Microsoft. Nasazení na hostingové platformě u ACTIVE 24 předcházelo jejich důkladné a úspěšné testování a to již ve verzích Beta i Release candidate v průběhu tohoto roku.

Jako první byla zavedena podpora nových frameworků ASP.NET 4.5 a ASP.NET MVC 4. Všem zákazníkům na Windows hostingu u ACTIVE 24 je tak nyní umožněno využít vývojářských technologií jako HTML 5, ASP.NET Web Pages 2, atd., které jsou dostupné v Microsoft Visual Studio 2012. "Tím se dále zefektivňuje proces implementace aplikací do produkčního prostředí,“ vyzdvihl Zdeněk Brůna, technický ředitel ACTIVE 24.

ACTIVE 24 dále nabízí možnost využití Windows Serveru 2012 jako jedné z voleb na službě Virtuálních privátních serverů. Tato nová serverová platforma nativně obsahuje všechny výše zmíněné technologie a navíc přidává v Internet Information Services 8 (IIS 8) další novinky jako například IIS 8.0 Application Initialization nebo IIS 8.0 FTP Logon Attempt Restrictions. "Celkově tak nový IIS 8 přináší až trojnásobné zrychlení poskytování webového obsahu a výrazné zvýšení jeho zabezpečení, což jsou společné priority jak ACTIVE 24, tak Microsoftu,“ podotkl Pavel Dolejš, manažer pro segment B2B Microsoftu.

Až do konce října nabízí ACTIVE 24 navíc možnost testování nového Windows Serveru zcela zdarma. V současné době ACTIVE 24 společně s Microsoftem intenzivně testuje možnost přechodu celé Microsoft platformy na Windows Server 2012, což znamená možnost využití vylepšené virtualizační platformy Hyper-V 3.0. Přechodem ACTIVE 24 získá zejména efektivnější využitelnost hardwarových prostředků, což ve výsledku přinese zákazníkovi znatelně vyšší výkon pro jeho aplikace. "Při správě serverů nejvíce oceníme nové možnosti Live Migration a Cluster Aware Updating,“ pochvaluje si Zdeněk Brůna.

Výhledově ACTIVE 24 nabídne na Windows Serveru 2012 i svou službu Aplikačních serverů, která slouží pro hostování zejména ekonomických aplikací.

Další článek: Lenovo míří k softwaru a cloudu, kupuje firmu Stoneware

Témata článku: Nová možnost, 24, Důkladné testování, Beta testování, Active, Zvýšený obsah, Technické zlepšování


Určitě si přečtěte

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

** Šifrovaný web je dnes už samozřejmost ** Jeden díl skládačky ale ještě chybí – DNS ** Firefox už začal a teď se na šifrované DNS chystá i Chrome

Jakub Čížek | 96

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

** Wi-Fi zásuvky nevyrábí pouze Čína ** Vyzkoušeli jsme českou Netio PowerCable ** Je přímo určená pro vývojáře, má totiž jednoduché JSON API

Jakub Čížek | 43

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

** Tipy na klávesnice, myši, routery, tiskárny, sluchátka a další věci k počítačům ** Poradíme, s jakými produkty neuděláte chybu ** Vybíráme jak příslušenství na běžnou práci, tak na hraní her

David Polesný | 20

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Dnes proběhla další velká prezentační akce Applu, na které došlo k odhalení nových iPhonů a dalších novinek. Událost jsme sledovali online, a tak se můžete podívat na chronologický zápis těch nejdůležitějších informací.

David Polesný | 136


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky