Nebojte se nových verzí aneb nové produkty společnosti Microsoft

Digi Trade zorganizoval seminář nazvaný „Nebojte se nových verzí aneb nové produkty společnosti Microsoft“
Nebojte se nových verzí aneb nové produkty společnosti Microsoft

Softwarová společnost DIGI TRADE, která se v květnu letošního roku stala členem nadnárodní skupiny firem PC-Ware, zorganizovala seminář s názvem

NEBOJTE SE NOVÝCH VERZÍ aneb NOVÉ PRODUKTY SPOLEČNOSTI MICROSOFT“.

 

Seminář obsahoval sedm odborných přednášek. Hned na začátek se přednášející opřeli do žhavé novinky - Windows XP Service Pack 2, probrali nové vlastnosti, které přináší, vylepšenou bezpečnost i možná úskalí při jeho nasazování. Další přednáška se týkala Software Update Services, což je produkt zatím ne úplně známý, přitom ušetří spoustu práce při udržování systému Windows na stanicích i serverech v aktuálním stavu a má proto význam zejména v dnešní době, kdy aktualizace vycházejí velmi často. Přednášející neopomněli ani bezpečnostní novinku „ze stáje“ Microsoftu - nový aplikační firewall ISA Server 2004

s integrovanou podporou VPN.  Pokud jde o nehotové produkty, vzbudila mezi posluchači zájem slibně vypadající druhá betaverze SQL Server 2005, kterou většina přítomných viděla poprvé. Před obědem se mohli posluchači také dovědět podrobnosti o kurzech a certifikačních zkouškách týkajících se prezentovaných produktů, které má ve svém portfoliu školicí středisko společnosti DIGI TRADE. Nedávno vstoupila na pole technologií virtuálních strojů (VMT) i společnost Microsoft, logicky se tedy v přednáškách objevily i dva nové produkty této kategorie - Virtual Server 2005 a Virtual PC 2004. Na závěr se posluchači dozvěděli více o některých zajímavých nástrojích pro Windows Server 2003.

O nových verzích a nových produktech prodávaných pod značkou Microsoft přednášeli výhradně zaměstnanci společnosti DIGI TRADE, členové týmu jednoho z nejvýznamnějších partnerů firmy Microsoft v ČR.

 

„Za nejdůležitější přínos semináře považuji především otevřenou prezentaci, která obsahuje kromě detailních technických informací i pohled klienta“, říká pan František Volech, analytik společnosti Pražské služby, a. s. .

 

„Při výběru témat a produktů, které jsme chtěli na semináři prezentovat, jsme se rozhodli orientovat seminář na novinky, protože se jich v  Microsoftu za poslední dobu „urodila“ celá řada. Z praxe také známe vrozenou nedůvěru v nové verze, a proto jsme se pokusili tuto bariéru alespoň trochu prolomit. Věřím, že díky zkušenostem, které naši konzultanti a technologové s novými verzemi mají, se nám to povedlo“,  říká Ondřej Holas, systémový konzultant a jeden z přednášejících.

 

Pan Zdeněk Lukeš, generální ředitel společnosti DIGI TRADE k tomu dodává: „Smyslem našich seminářů není suplovat prezentace výrobců, ale podat našim zákazníkům objektivní pohled na nové verze produktů podložený zkušenostmi našich specialistů. Myslím, že právě proto je účast na našich seminářích vždy velmi vysoká.“

 

Další seminář o produktech Microsoft DIGI TRADE pro své klienty připraví na jaře příštího roku.

 

O společnosti DIGI TRADE

Společnost DIGI TRADE vznikla v roce 1994. Zajišťuje služby zaměřené na vývoj, provoz a rozvoj informačních systémů. Poskytuje řešení v oblastech řízení vztahů se zákazníky (CRM), správy dokumentů a informací (DMS), sdílení dat a aplikace pro pracovní skupiny a týmy (groupware), internet/intranet a bezpečnost IS. V oblasti podpory IS se DIGI TRADE soustřeďuje nejen na outsorcing a help desk, ale poskytuje také servisní služby při správě informačních systémů, správě sítí LAN/WAN nebo při řešení problémů, výpadků a havárií IS. Vyhledávané je i autorizované školicí středisko, které poskytuje standardní kurzy pro uživatele, kurzy kancelářských systémů na míru, specializované kurzy pro IT profesionály, certifikační kurzy a testy standardní počítačové vzdělanosti i IT profesionálů s celosvětovou platností. DIGI TRADE rovněž dodává hardware a software, poskytuje poradenství v oblasti licencí software a na přání klientů provádí softwarový audit. DIGI TRADE má certifikát systému managementu jakosti ISO 9001.

 

www.digi-trade.cz

 

O společnosti PC-WARE

Společnost PC-Ware Information Technologies, a.s. patří k vedoucím poskytovatelům IT na Evropském trhu. Svým zákazníkům nabízí široké spektrum služeb od licencí na standardní software a softwaremanagement, přes systémovou podporu a softwarová řešení „na míru“ až po kompletní systémové řešení pro výrobní firmy i finanční služby. V Německu a Nizozemku je firma lídrem na trhu softwarových licencí a licenčního managementu. Spolu s osmi dceřinými společnostmi a více než šesti sty zaměstnanci pečuje společnost o více než 70.000 zákazníků. Spoluprací s kanadskou společností Softchoice jsou rozvíjeny Severoamerické a Asijské trhy. K významným partnerům PC-Ware patří společnosti Microsoft, Novell, IBM/Lotus, SAP, Attachmate, Network Associates, Computer Associates, Fujitsu-Siemens a Hewlett Packard. Společnost je od svého založení v roce 1990 zisková. Počínaje 5. květnem 2000 je akciová společnost PC-Ware kótovaná na frankfurtské  burze cenných papírů.

www.pc-ware.de

Váš názor Další článek: Karneval reaguje na nabídku UPC a také zvýší rychlost

Témata článku: Software, Microsoft, Vyhledávaný text, Digi, Trade


Určitě si přečtěteAktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF