Návštěvníci Atlasu zvolí Miss Foto Europe-Junior ® Open 2005

Portál ATLAS.CZ je hlavním mediálním partnerem mezinárodní soutěže krásy Miss Europe-Junior ®. O titul královny krásy zde soutěží dívky z celé Evropy ve věku 15 – 18 let. Návštěvníci Atlasu se do hlasování mohou zapojit a vybrat tak Miss Foto Europe –Junior ® Open 2005.
Návštěvníci Atlasu zvolí Miss Foto Europe-Junior ® Open 2005

Praha, 6. října 2005 – Miss Europe–Junior ® je mezinárodní soutěž v dívčí kráse a komunikačních dovednostech a je určena dívkám ve věku 15 - 18 let. Tato soutěž nehodnotí pouze fyzickou krásu soutěžících slečen, ale velkou roli zde hrají komunikační dovednosti, vtip a přirozený dívčí šarm. Dívky

absolvují řadu disciplín, představením a promenádou v plavkách počínaje a předvedením mobilní komunikace s internetem konče. Kromě možnosti vyhrát hodnotné ceny, přináší soutěž všem účastnicím možnost nastartovat jejich budoucí kariéru, která se nemusí týkat jen přehlídkových mol.

Každou evropskou zemi zastupuje vždy jedna dívka, celkem je jich 23. Návštěvníci portálu ATLAS.CZ, mohou hlasovat o Miss Foto Europe–Junior ® a rovněž hrát o velmi lákavou cenu. Vítěz internetového hlasování získá oběd se všemi finalistkami soutěže společně s fotodokumentací z tohoto oběda a vstupenky na galavečer soutěže.

Slavnostní vyvrcholení soutěže se uskuteční 15. října od 19-ti hodin v Tipsport areně v Liberci. Galavečer moderují Martin Dejdar a Jan Čenský.

Témata článku: Junior, Miss, Foto soutěž 2016, Arena, Krása

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje