Navision Software oznámil dostupnost řešení Mobile WAP Solutions

Zákazníci Navision Software mají již dnes možnost využít přístup do podnikové aplikace Navision Financials pomocí mobilních zařízení.
Navision Software oznámil dostupnost řešení Mobile WAP Solutions
Navision® Software ohlásil dostupnost nástroje WAP Resource Kit, který umožňuje prostřednictvím Navision Solution Center vytvářet vysoce adaptabilní podniková řešení. Tato řešení poskytují přístup k rozhodujícím firemním informacím i při práci v terénu, a podporují tak flexibilitu a rychlé rozhodování.

Navision Software tím mění internet v konkurenční výhodu svých zákazníků. „Poskytování řešení pro mobilní podnikové pracovníky je jedna ze sérií nabídek, která našim zákazníkům umožní využít internet k realizaci veškerého potenciálu svých firem,“ řekl René Stockner, výkonný viceprezident, zodpovědný za prodej a marketing v Navision Software a/s. „Samozřejmě jsme si vědomi toho, že neexistují ani dvě firmy, které by měly v oblasti mobile business identické potřeby. Právě proto jsme vybavili naše Navision Solution Centers účinným nástrojem pro tvorbu řešení přizpůsobených zákazníkům“.

Pomocí nástroje WAP Resource Kit mohou Navision Solution Centers virtuálně vstupovat do jakékoliv aplikační oblasti Navision Financials právě využitím příručního zařízení, jakým je například mobilní telefon nebo Palm Pilot. Navision Solution Centrum může jakoukoliv oblast, tabulku či obchodní pravidlo učinit součástí mobilního řešení.

Okamžitá odpověď na rychle se měnící podnikatelské podmínky Mobilní podniková řešení pro Navision Financials mohou zvýšit účinnost a akceschopnost zaměstnanců, a to bez ohledu na to, kde právě pracují. Kdokoliv, kdo pracuje mimo svou kancelář či pracoviště, může pomocí příručního zařízení získávat informace, které potřebuje pro efektivní plnění svých pracovních povinností. Zaměstnanci mohou obdržet informace, kontrolovat a sledovat svůj pracovní kalendář, odpovídat na e–maily, vstupovat do harmonogramů a zpráv o finančních nákladech, a to i mimo své pracoviště. Vedoucí pracovníci mohou aktualizovat důležité informace, jako například hotovostní bilanci či údaje o prodeji.

Navíc lze mobilní řešení pro Navision Financials snadno udržovat a dochází zde ke snižování rizika lidského selhání. On-line integrace se systémy v zázemí zajišťuje, že údaje jsou vždy přesné a že objednávky budou předávány přímo do aplikační oblasti Prodej a pohledávky v Navision Financials.

Vynikající servis Vzdálený přístup do Navision Financials může pomáhat obchodním zástupcům v terénu při poskytování perfektních služeb. Aniž by museli spustit své PC, mají zaměstnanci jakékoli informace, které dodavatel či zákazník potřebuje, a to včetně katalogových informací, zásob, propagačních akcí, slev, rezervací, objednávek a přehledu dodavatelů i odběratelů včetně jejich statistik.

Zákazníci budou schopni se sami obsluhovat přihlášením, prohledáváním katalogů, zadáváním a sledováním svých objednávek a prováděním plateb – toto vše ze svých příručních zařízení.

Společnost Navision Software je vedoucím dodavatelem komplexních podnikových řešení. Má přes 41 tisíc instalací v 89 zemích celého světa a ve 24 jazykových verzích přizpůsobených lokálním podmínkám. Řešení Navision Software jsou dodávána prostřednictvím celosvětové sítě téměř 1000 Navision Solution Center, zaměstnávajících certifikované odborníky, kteří poskytují řešení, upravená podle přání zákazníka, jakož i školení, podporu a servis. V České a Slovenské republice je Navision Software zastoupena prostřednictvím své dceřiné společnosti Navision Software Česká republika, která spravuje více než 30 Navision Solution Center a přes 360 prodaných licencí, jež představují více než 270 zákazníků. Mezi zákazníky Navision Software v České republice patří například společnosti EP Kapitál Group, GiTy, Fotostar Südcolor nebo Elit. Další informace o společnosti Navision Software naleznete na internetové adrese http://www.navision.cz.

Váš názor Další článek: Intel opět hýbe cenami a opět směrem dolů

Témata článku: Software, Resource, Lidský zaměstnanec, Podnikový software, Mobilní telefony akce, Pilot, Mobilní katalog, T-mobile mobilní telefony akce, Mobilní telefony v akci, Solution, Podnikový nástroj, Lidský pracovník


Určitě si přečtěte

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 28

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky