Nápad za 10 000 EUR – byla zahájena mezinárodní soutěž v internetovém byznysu

Nápad za 10 000 EUR – byla zahájena mezinárodní soutěž v internetovém byznysu

Už v září poznáme nejzajímavější nápad na internetový byznys ve střední a východní Evropě. Jeho autor nebo autoři – výherci soutěže „Start with e-inovation“, organizované největším polským internetovým aukčním portálem Allegro – obdrží 10 000 EUR na rozvoj svého projektu a pomoc v jeho realizaci a propagaci.

Soutěž je určena osobám, které mají nápad na e-byznys – inovační servis, internetovou firmu, novou funkčnost – tedy všechno, co může zrevolucionizovat Internet. Soutěže se mohou zúčastnit občané Česka, Polska, Ruska, Ukrajiny, Maďarska a dalších zemí střední a východní Evropy.

„Pokud chcete přihlásit svůj projekt, stačí do 16. srpna 2010 zaslat jeho popis a krátkou prezentaci„ říká Magdalena Krukowska z Týmu PR skupiny Allegro. „Ze všech zaslaných přihlášek mezinárodní porota vybere do 30. srpna pět finalistů, jejichž projekty mají největší potenciál“ dodává.

Vítězové první etapy budou moci představit svůj projekt blogerům, podnikatelům a osobám spojeným s e-byznysem z celého světa na zářijovém setkání v Polsku na konferenci „e-nnovation – e-commerce w Europie Centralnej”. Náklady spojené s dopravou a účastí na setkání budou hrazeny organizátorem soutěže. Po prezentaci porota vybere nejlepší nápad na internetový byznys ve střední a východní Evropě a odmění vítěze.

Hodnoceny budou:

  • inovativnost projektu
  • šance a možnosti realizace projektu na trhu IT
  • potencionální výhody vyplývající z rozvoje projektu

Porota bude složena z expertů v oblasti internetových inovací a investicí venture capital.

Přihlášky budou přijímány prostřednictvím formuláře na webové stránce http://e-nnovation.pl/zglos-projekt/

Více informací na webové stránce http://e-nnovation.pl/o-konkursie.

Organizátorem soutěže „Start with e-nnovation” a konference„e-nnovation – e-commerce w Europie Centralnej” je Skupina Allegro, k níž patří obchodní platforma Allegro a 69 jiných portálů v 15 zemích, hlavně ve střední a východní Evropě, mj. Na Ukrajině, v Bělorusku, na Slovensku a v Česku, v Kazachstánu, Rumunsku, Bulharsku, Rusku a v Maďarsku. Od března roku 2008 je Skupina Allegro součástí mezinárodního koncernu Naspers.

E-nnovation je největší setkání specialistů v oblasti internetového byznysu ve střední a východní Evropě. Na konferenci, organizovanou Skupinou Allegro, která se bude konat v Poznani ve dnech 23. – 24. září 2010, přijedou známí podnikatelé, blogeři a manažeři z Evropy i ze světa. Během setkání budou analizovány nejnovější trendy a novinky ve světovém internetovém obchodu. Účastníci se zaměří na aktivity světových lídrů v této oblasti a strategii vytváření a vedení moderních projektů v různých částech světa. Na konferenci nebude chybět ani analýza největších úspěchů i neúspěchů v e- byznysu, prezentace nejnovějších technologií a řešení umožňujících zvýšení prodeje. Část diskuze bude věnována také směrům rozvoje internetového obchodu a jeho specifice v různých zemích.

Strategickým partnerm konference je polská banka mBank. Odbornými partnery jsou: Poznań – město know-how, sdružení IAB Polska a PMI Poland Chapter a portál Pit.pl. Mediálním patronem je Bankier.pl.

Témata článku: Soutěž, Evropa, Východní Evropa, Největší projekt, Patron, Webový specialista, Allegro, Největší spojení, Ukrajina, Polské Allegro, Magdalena, Specific, E-Commerce

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje