Najděte své bezpečnostní řešení na IT Security Workshop!

Ve dnech 20. - 21. března se koná v konferenčním centru Hotelu Olympik Artemis Praha konference a výstava IT Security Workshop. Prezentované strategie, nástroje a zkušenosti Vám pomohou najít vhodné bezpečnostní řešení a tak čelit bezpečnostním hrozbám současného IT světa.
Najděte své bezpečnostní řešení na IT Security Workshop!

„Konference a výstava přinese nejen přednášky a diskuse nad bezpečnostními riziky v oblasti informačních a komunikačních systémů, ale v řadě reálných prezentací se můžete přesvědčit jak daná bezpečnostní řešení  jednotlivých firem fungují“, říká Michal Franěk ředitel pořádající společnosti Exponet.

Se svými bezpečnostními strategiemi, aplikacemi i technologiemi Vás seznámí odborníci z renomovaných firem v oblasti bezpečnosti.
V rámci prvního dne konference tzv. Eset day se dozvíte o novinkách produktu ESET NOD32, který získal ocenění „The best antivirus 2006“. Svá řešení představí také společnosti McAfee a SkyNet. Reálná prezentace společnosti Annex NET Vás seznámí s komplexním zabezpečením sítě Astaro Security Gateway software. Pokud chcete na vlastní oči vidět test skutečného systému při  útoku na webové aplikace, nenechte si ujít praktickou ukázku společnosti Enlogit.

O konkrétních produktech společnosti Microsoft, která investovala za několik posledních let do oblasti zabezpečení vlastní produktové řady nemalé prostředky, se více dozvíte druhý den  konference a výstavy IT Security Workshop tzv. Microsoft day, kde budou diskutovány obecné možnosti zabezpečení konkrétních produktů ve formě nástrojů a doporučených postupů nabízené společností  Microsoft, včetně ucelené řady produktů Forefront pokrývající celou infrastrukturu. Dalšími tématy dne bude utajování dat na pevných a výměnných mediích v prezentaci společnosti Askon,  své bezpečnostní řešení na míru představí společnost DNS. Pokud chcete získat informace o obsahové filtraci, produktu WEBWASHER, navštivte přednášku společnosti COMGUARD.

Využijte nové konferenční centrum Hotelu Olympik Artemis k získání cenných informací, výměnu zkušeností i názorů s odborníky ze strany vystavovatelů i dalšími návštěvníky konference IT Security Workshop.

Možnost registrace, detailní program a další informace naleznete na stránkách www.itsw.cz.

Témata článku: Microsoft, Bezpečnostní společnost, Workshop, Detailní informace, Artemis

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje