NACEVI oceněno

Síť doručování obsahu NACEVI (NÁrodní CEntrum VIdea), kterou vytvořila a provozuje společnost Visual Connection, získala třetí místo v soutěži Broadbandová aplikace roku 2006.
NACEVI oceněno

Užitečnost platformy NACEVI pro potřeby broadbandového trhu v ČR potvrdilo také první místo internetového vysílání České televize, které pro vysílání přímých přenosů platformu NACEVI využívá.

„Ocenění potvrdilo kvalitu projektu NACEVI, který byl vybudován s významným přispěním Ministerstva informatiky ČR.“, říká Tomáš Petrů, předseda představenstva společnosti. „Ukazuje se, že i v této oblasti může financování z veřejných prostředků dopomoci k realizaci projektů, jejichž přínos uživatelům internetu je neoddiskutovatelný.“

Projekt NACEVI kromě běžného internetového vysílání televizních stanic najde využití například při informování uživatelů v době krizových situací (živelní pohromy, terorismus) nebo při důležitých aktech českého společenského života. Více o projektu NACEVI lze najít na stránkách http://www.nacevi.cz/.

Váš názor Další článek: Ceny domén .eu mohou klesnout až o polovinu

Témata článku: Přímý přenos, Běžné vysílání, Česká televize vysílání, Vysílání, Česká televize i vysílání

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší