NACEVI oceněno

Síť doručování obsahu NACEVI (NÁrodní CEntrum VIdea), kterou vytvořila a provozuje společnost Visual Connection, získala třetí místo v soutěži Broadbandová aplikace roku 2006.
NACEVI oceněno

Užitečnost platformy NACEVI pro potřeby broadbandového trhu v ČR potvrdilo také první místo internetového vysílání České televize, které pro vysílání přímých přenosů platformu NACEVI využívá.

„Ocenění potvrdilo kvalitu projektu NACEVI, který byl vybudován s významným přispěním Ministerstva informatiky ČR.“, říká Tomáš Petrů, předseda představenstva společnosti. „Ukazuje se, že i v této oblasti může financování z veřejných prostředků dopomoci k realizaci projektů, jejichž přínos uživatelům internetu je neoddiskutovatelný.“

Projekt NACEVI kromě běžného internetového vysílání televizních stanic najde využití například při informování uživatelů v době krizových situací (živelní pohromy, terorismus) nebo při důležitých aktech českého společenského života. Více o projektu NACEVI lze najít na stránkách http://www.nacevi.cz/.

Témata článku: Česká televize i vysílání, Česká televize vysílání, Přímý přenos, Vysílání, Běžné vysílání

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?