NACEVI obsloužilo 2.000.000 uživatelů

25. listopadu 2006
Na téma: osobní plánování
Síť doručování obsahu NACEVI (NÁrodní CEntrum VIdea), kterou vytvořila a provozuje společnost Visual Connection, obsloužila od uvedení do provozu více než dva milióny uživatelů.
NACEVI obsloužilo 2.000.000 uživatelů

Největší zájem se soustřeďuje na pořady České televize zpravodajský kanál ČT24 a sportovní přenosy vysílané na programech ČT4 a ČT2. Celkově nejsledovanějším pořadem byl přenos z Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR dne 4. října 2006, který současně sledovalo více než 5.500 diváků, což vytvořilo datový tok přesahující 1.5 Gb/s.

Za významné pomoci Broadbandového Fóra a telekomunikačních partnerů se nám podařilo vybudovat v rámci ČR unikátní systém, který umožňuje uživatelům plnohodnotně využívat jejich broadbandového připojení k Internetu. říká Jakub Kabourek, obchodní ředitel společnosti. Bez této pomoci, kterou poskytlo Ministerstvo informatiky ČR by vybudování takového systému v rámci ČR bylo o mnoho obtížnější.

Projekt NACEVI kromě běžného internetového vysílání televizních stanic najde využití například při informování uživatelů v době krizových situací (živelní pohromy, terorismus) nebo při důležitých aktech českého společenského života. Více o projektu NACEVI lze najít na stránkách http://www.nacevi.cz/.

Více informací poskytne:

Ing. Bohuš Získal, marketingový ředitel Tel: +420 271 742 111 e-mail: bohus.ziskal@visual.cz

O Visual Connection

Společnost Visual Connection se od svého založení v roce 1991 zaměřuje na zejména dodávky kompletních řešení, služeb a komponent v oblasti digitálních medií. V rámci šesti divizí projektujeme, dodáváme a integrujeme systémy pro pro profesionální výrobu, zpracování, distribuci a archivaci audiovizuálních materiálů v mnoha odvětvích. Naše systémy naleznete zejména v televizních a rozhlasových stanicích, studiích zaměřených na obrazovou a zvukovou produkci, postprodukci a grafiku, ve státní zprávě, ve školách a ve zdravotnictví. Specializujeme se na dodávky komplexních řešení a poskytujme řadu služeb, například poradenskou a konzultační činnost, streaming, webcasting a encoding, zajišťujeme servisní činnosti, školení a zápůjčky zařízení, a nabízíme i finanční služby.

Visual Connection, a.s. spolehlivý partner profesionálů ve světě multimédií.   WWW.VISUAL.CZ

Slezská 113/2526, 130 00 Praha 3,   tel.: (+420) 271 742 111    fax.: (+420) 271 742 112     info@visual.cz     IČO 18630758   DIČ CZ18630758

Témata článku: Roman, Napa, White, Family, Style, Stylusy, Stylus

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje