Nabídka hotelů na internetu v novém

Hotely Laterna, Galik a Horal leží v nejkrásnější části Javorníků a Beskyd
Nabídka hotelů na internetu v novém

Internetová prezentace horských hotelů Laterna,Galik a Horal ve Velkých Karlovicích na adrese www.valachy.cz prošla zásadním vylepšením. Na webu, který má nyní moderní design a srozumitelnou strukturu, najdete podrobné informace o ubytování v hotelech, službách, fotografie a samozřejmě i ceny. Na www.valachy.cz najdete také aktuální pozvánky na akce ve Velkých Karlovicích a okolí.

 

Internetové stránky www.valachy.cz byly vytvořeny v duchu sloganu „… nechte se inspirovat krásnou panenskou přírodou v Beskydech.“ 

Jedním z hlavních středisek Beskyd jsou Velké Karlovice, kde v místní části Léskové najdete hotely Lanterna, Galik a Horal. Přímo v chráněné krajinné oblasti romantického podhůří Javorníků a Beskyd objevíte ideální místo k odpočinku, ale také možnost bohatého sportovního vyžití.

Internetové stránky www.valachy.cz Vám poskytnou veškeré informace o hotelech, o jejich službách, dozvíte se například i to jak je hotel plný a zda je volný Váš oblíbený pokoj. Najdete zde samozřejmě kontakty na recepce hotelů, abyste si mohli pro sebe rezervovat ubytování. Internetové stránky jsou pravidelně aktualizovány o pozvánky na akce ve Velkých Karlovicích a okolí.

 

Hotel Lanterna

Hotel Lanterna je umě zasazen do jednoho ze svahů ve Velkých Karlovicích. Okolní louka a blízky les vytváří příjemnou rodinnou atmosféru, kterou jistě ocení o zamilované dvojice. Hotel poskytuje plně vybavené dvou až čtyřlůžkové pokoje, dva apartmány vše s vlastním sociálním zařízením.

V hotelové budově je k dispozici restaurace s letní terasou, kavárna, denní bar, kulečníkové stoly, dětský koutek. Je možné také využít projížďky na koních. V zimním období je pak v blízkosti 300 metrů dlouhý lyžařský vlek a v okolí je množství značených běžeckých tratí.

Lanterna nabízí i konferenční sál (60 osob) a učebnu (25 osob) s nejmodernějším vybavením (datavideoprojektor, kopírka, telefon, fax, internet, DVD, video, TV, flipchart tabule).

 

Hotel Galik

Hotel Galik je svým zaměřením vhodný například pro školní výlety, školy v přírodě apod. K dispozici jsou dvou až čtyřlůžkové nově zařízené pokoje s umyvadlem a teplou vodou. Nově rekonstruované jsou i toalety a sprchy, které nejsou součástí jednotlivých pokojů. Hotel Galik nabízí pro využití volného času bowling, saunu, solárium, hernu pro děti, venkovní hřiště i připojení na internet. V zimním období je u hotelu v provozu 300 metrů dlouhý lyžařský vlek s upravovanou sjezdovkou střední náročnosti. V okolí je také množství značených běžeckých tratí.

K dispozici je i konferenční místnost pro 30 osob s nejmodernějším vybavením (datavideoprojektor, kopírka, telefon, fax, internet, DVD, video, TV, flipchart tabule).

 

Hotel Horal

Horský hotel Horal je komplexem šesti budov s 12 dvoulůžkovými, 6 čtyřlůžkovými a 2 osmilůžkovými pokoji. Všechny mají vlastní sociální zařízení, televizor se satelitním příjmem a telefon. V hlavní budově je restaurace, denní bar a valašská hospůdka s letní terasou.

V Horalu je nově vybudovaný konferenční sál pro 180 osob, menší konferenční sál až pro 100 lidí a učebna pro 30 lidí s kompletním vybavením. Díky tomu je předurčen pro různé konference, semináře, firemní akce, školení či výroční oslavy.

Pro využití volného času je k dispozici několik sportovišť – golfové hřiště zasazené do hornatého terénu krajiny, antukový tenisový kurt, hřiště pro volejbal a basketbal, squashová hala. Na hotelu je možné hrát bowling, stolní tenis, kulečník nebo se projet po okolí na horských kolech z půjčovny nebo na koních. V zimě je přímo před hotelem upravovaná sjezdovka s vlekem a cvičnou loukou.

 

Všechny hotely poskytují špičkové služby v oblasti gastronomie: kvalitní kuchyně, tradiční stolování, rauty, švédské stoly, grilování, bohatý nápojový servis, nabídka kvalitních vín, zajištění živé hudby a v neposlední řadě příjemné posezení.

 

Moravskoslezské Beskydy i Javorníky jsou synonymem přírody, poskytující krásné prostředí po celý rok - procházky v malebných údolích, turistiku v horském prostředí, lyžování na zasněžených svazích, výlety na běžkách po hřebeni, původní architekturu a vždy přátelské Valachy s dobrou pálenkou.

Váš názor Další článek: Recenze Aceru TravelMate 230XV: levně, ale úsporně

Témata článku: Video, Internet, Švédská služba, Bowling, Tabule, Kopírky, Flipchart, Horská služba, Projížďka, Přátelský duch, Dlouhá trať, Okolí, Televizory v akci, Televize Nova


Určitě si přečtěteAktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu