Na trh vstupuje nejlevnější časopis o spotřební elektronice a domácí zábavě Home Cinema

Brno, 1. prosince 2005 – Vydavatelský dům Computer Press, a. s., uvedl na trh nový časopis věnovaný spotřební elektronice a domácí zábavě s názvem Home Cinema, s filmovou DVD přílohou.
Na trh vstupuje nejlevnější časopis o spotřební elektronice a domácí zábavě Home Cinema

Na rozdíl od konkurenčních titulů, Home Cinema je postavena na čtyřech silných pilířích: populárně, ale erudovaně popsaná technika + filmové recenze + kvalitní film na DVD = to vše za cenu, která doposud neměla obdoby!

Zasvěcený a srozumitelný je pohled na výrobky domácího kina a spotřební elektroniky, nezávislé testy, tipy a triky pro dokonalé domácí audiovizuální zážitky.

Extázi každému kinofilovi a DVDfilovi způsobí druhá část časopisu s širokým přehledem filmových a DVD novinek. Třetí, nedílnou součástí je filmová DVD příloha, s „blockbusterem“ kvality A, oceněným a úspěšným filmem. To vše za cenu srovnatelnou s denním poplatkem za jeden disk z půjčovny.

Na webových stránkách www.home-cinema.cz pak čtenáři najdou kompletní přehled recenzí filmů rozdělených podle žánru, režisérů, herců.

Magazín Home Cinema vychází ve dvou verzích: s filmem na DVD a bez DVD. Koncová s přiloženým filmem je 99 Kč, výtisk bez fimového bonusu stojí 29 Kč. V obou podobách je tedy nejlevnějším tuzemským časopisem o spotřební audio-video technice i filmových DVD. Měsíčník Home Cinema vychází v nákladu 22 000 výtisků a bude distribuován v České i Slovenské republice. „První číslo o rozsahu 92 stran, jehož přílohou je oscarová rodinná komedie Život je krásný, se prodává od 8. prosince,“ uvádí šéfredaktor Vincent Belej.

„Časopis Home Cinema vznikl přerodem z úspěšných speciálů časopisu Computer věnovaných domácímu kinu,“ dodává Tomáš Kudweis, marketingový ředitel: „Zkušená redakce, která se dříve podílela na tvorbě čtrnáctideníku Computer, nejprodávanějšího a nejčtenějšího počítačového časopisu, nyní pečlivě testuje výrobky spotřební elektroniky. Na recenzích filmových DVD redakce spolupracuje s předními tuzemskými filmovými kritiky. To vše je zárukou vysoké kvality našeho nového magazínu, zárukou prodejních úspěchů a dobře vynaložených reklamních investic našich klientů“

O společnosti Computer Press, a. s.
Computer Press, a. s., je předním českým mediálním domem, působícím v oblasti internetu, časopisecké a knižní produkce. Posláním společnosti je přinášet svým zákazníkům kvalitní a hodnověrné informace a služby s nimi spojené, potřebné pro jejich vzdělávání, profesi, profesní rozvoj nebo i soukromý život, a přispívat tak k lepší kvalitě práce i života u nás.
Tiskové zprávy společnosti Computer Press, a. s.,  najdete na http://www.cpress.cz/zpravy
Loga společnosti najdete na www.cpress.cz/loga.asp

 

Témata článku: Video, Popsaná kritika, Nezávislý titul, Nezávislý film, Home, Vincent, Domácí kina, Cinema, Marketingový trik, 4 Home, Domácí kino

Aktuální číslo časopisu Computer

Nový seriál o programování elektroniky

Otestovali jsme 17 bezdrátových sluchátek

Jak na nákup vánočních dárků ze zahraničí

4 tankové tiskárny v přímém souboji