Na trh přichází samostatné NVR české výroby - IPCorder KNR -090

Na trh přichází samostatné NVR české výroby - IPCorder KNR -090

Společnost KOUKAAM a.s., největší distributor IP kamerových systému v ČR, uvádí na trh síťové záznamové zařízení nové generace - IPCorder KNR-090. Produkty pod značkou IPCorder jsou jediná zařízení tohoto typu vyvinutá v České republice.

IPCorder KNR-090 je unikátní samostatné nahrávací zařízení určené pro sledování a ukládání záznamů z IP kamer, jejich snadné vyhledávání, přehrávání nebo export. Jde o cenově dostupné zařízení, které umožňuje ovládat až 4 kamery či videoservery současně a umí kompletně komunikovat v českém jazyce. Jednoduché a intuitivní ovládání je nastaveno tak, aby vcházelo vstříc všem uživatelům.

Největší počet realizovaných kamerových systémů využívá 4 kamery.IPCorder KNR -090 jsme tedy vyvinuli tak, aby jeho jednoduché ovládání, nezávislost a dostupná cena oslovili právě uživatele menších kamerových systémů“, říká Petr Seliger, ředitel společnosti.IPCorder KNR-090 je využitelný hlavně pro kanceláře, domy, parkoviště nebo např. vzdělávací účely.

Nezávislost jako přidaná hodnota

Díky unikátnímu firmwaru a rozhraní založeném na Javě, je IPCorder, na rozdíl od ostatních podobných zařízení, kompatibilní jak s Microsoft Windows, tak i s Linuxem nebo Apple Mac OS X. Pro sledování obrazu z kamer, přehrávání záznamů a veškerou správu zařízení stačí běžný internetový prohlížeč. K IPCorderu tedy můžete snadno přistupovat i na cestách například z počítače v internetové kavárně.

Úsporně i ekologicky

Všechny funkce IPCorderu jsou součástí základního balíku. Žádné příplatky za licence pro kamery, přídavné funkce nebo aktualizace. Díky nízké spotřebě energie šetří IPCorder peněženku i přírodu. V porovnání s běžnými síťovými nahrávacími systémy založenými na osobním počítači ušetří IPCorder až 1000 kWh energie za rok. Oproti systémům založeným na PC je provoz IPCorderu také mnohem tišší.

Klíčové vlastnosti IPCorderu KNR--090

Správa, nahrávání a sledování až 4 IP kamer a videoserverů současně / Přístup pomocí webového prohlížeče /Otevřené řešení - podpora široké škály typů IP kamer od různých výrobců / Jednoduché nastavení zařízení i připojených kamer (mnoho úkonů se provádí automaticky) / Snadný přístup přes Internet - automatické řízení routeru, nebo ruční nastavení / Skutečně megapixelové řešení - podporuje kamery až do 5 MPix / Skriptovací jazyk pro tvorbu vlastních akcí / Podpora vstupně/výstupních a dalších zařízení, hodnoty z nich jsou dále využitelné i pro skriptování / 1× SATA I nebo II pevný disk (není součástí balení) / Vysoká spolehlivost, žádné viry nebo spyware / (Kompaktní rozměry a tichý chod / Nízká spotřeba - ekonomický a ekologický provoz.

Další článek: Lenovo IdeaCentre A700: tažení proti iMacu

Témata článku: Ip kamery, Osobní klíč, Internetový provoz, Nízká spotřeba, Tichý počítač, Jediná cesta, Kompaktní rozměr, Podobný vir, Jednoduchý typ, Tichý provoz, Běžná součást, Síťová IP, Běžná hodnota, Síťový provoz, Ruční ukládání, Běžná aktualizace, Snadná cesta, Jednoduchá cesta, Hard disk do pc na Mall.cz


Určitě si přečtěteAktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF