Na Kasa.cz zaplatíte i přes Mobito a PayU

Na Kasa.cz zaplatíte i přes Mobito a PayU

Nové možnosti platby nákupu zavedl přední český internetový obchod Kasa.cz. Zákazníci nyní mohou platit i přes službu pro online platby PayU a službu pro mobilní platby Mobito.

PayU zprostředkovává online platby a spolupracuje s řadou finančních institucí působících na českém trhu. Zákazníci tak mají na výběr více možností - od rychlého online převodu (Česká spořitelna, Fio Banka, GE Money Bank, KB, mBank, Raiffeissen, Volksbank) až po přímou platbu kartou (Diners Club, MasterCard, VISA).

Díky službě Mobito, která umožňuje platit mobilem propojeným s bankovním účtem či platební kartou, mohou zákazníci Kasa.cz platit svoje nákupy online, ať už z PC, tabletu či chytrého mobilního telefonu.

„Naši zákazníci mají nyní k výběru širokou škálu možností, jak zaplatit za svůj nákup. Vedle standardních a nejrozšířenějších hotovostních plateb při osobním odběru či dobírce mohou platit i převodem z banky, na splátky, přes online službu Platba 24 České spořitelny a nově i s pomocí služeb PayU a Mobito,“ uvedla Jitka Součková, tisková mluvčí Kasa.cz. „Očekáváme, že tento způsob úhrady svého internetového nákupu využije až 20 % našich zákazníků, přičemž růst bude především na úkor dobírky,“ dodala.

Témata článku: Internetová banka, Mastercard, Platba, Visa, GE, Money, Online, Český zákazník

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje