Na E-veletrhu třikrát více vystavovatelů

19. července 2002
Obrázky Windows Media Playeru 9
Svým jasným zaměřením a nabídkou služeb rozšiřuje nástroje českého internetového prostředí elektronické výstaviště E-veletrh.cz, které provozuje brněnská firma AEON a. s.
Na E-veletrhu třikrát více vystavovatelů

  Po deseti měsících od startu první internetové výstavy O potravinách navštívilo elektronický prostor E-veletrhu již 41 tisíc návštěvníků (originálních přístupů). E-veletrh v současnosti představuje návštěvníkům v rámci nabídek 902 vystavovatelů celkový počet 3896 produktů a dalších doprovodných nabídek v elektronickém prostoru 12 výstavních akcí. Během uplynulého půlroku se tak zvýšily tyto ukazatele téměř trojnásobně. Od loňska na E-veletrhu fungují internetové výstavy O potravinách, O volném čase, O spotřebním zboží a O výpočetní technice a telekomunikaci a nyní rozšířily pestrou paletu tohoto veletržního serveru další obory.

 

Stavební firmy sklízely ohlasy z výstav

Od února tohoto roku je na internetové adrese www.e-veletrh.cz/stavebnictvi otevřen stavební e-veletrh, který svým rozsahem a počtem vystavovatelů nepřevyšuje největší kamenné stavební výstavy u nás, ale právě v průběhu souběžně probíhajících stavebních veletrhů v Brně se stal pro řadu firem vhodným doplňkem pro prezentaci vlastního produktového portfólia, vyhlášení různých propagačních akcí a oslovení návštěvníků.

Internetová výstava O stavebnictví s podtitulem "Materiály, nářadí, stroje, projekty, návrhy a realizace staveb" v rámci expozic šesti desítek vystavovatelů nabízí na 250 exponátů s nejbohatší nabídkou zejména v nomenklatuře stavebních materiálů a stavebních doplňků. Hlavní ocenění výstavy mezi produkty získal Program na rozpočtování stavebních prací KROS pro Windows od společnosti ÚRS Praha, a. s., který se stal nejnavštěvovanějším produktem prvního měsíce propagace této výstavy, před střešními krytinami Filko a pořadí tří nejvyhledávanějších produktů doplnila střešní okna Velux.

 

Březnový start strojírenského e-veletrhu

Naopak s dostatečným předstihem před hlavní domácí výstavní akcí, kterou je MSV v Brně, byl v rámci nabídky výstavních akcí E-veletrhu otevřen od prvního března strojírenský e-veletrh s podtitulem „Stroje, zařízení, technologie, výrobky a materiály“. Na www.e-veletrh.cz/strojirenstvi najdou návštěvníci nejen širokou škálu čtyř stovek exponátů od malého šroubku až po obráběcí centrum.

Hlavní ocenění výstavy mezi produkty získal traktor Farmář Super od Wisconsin Engineering CZ, s. r. o. před obráběcím strojem MCV 500 firmy Kovosvit, a. s. a pořadí tří nejvyhledávanějších produktů doplnil Radličkový kypřič Hurikán od Farmet a. s.

 

Motoristická výstava od dubna

Od dubna se pod doménou www.e-veletrh.cz/motorismus v rámci nabídky výstavních akcí E-veletrhu koná první ročník internetové výstavy O motorismu a dopravě s podtitulem „Osobní, nákladní a jiná vozidla, jejich servis, služby a doplňky“, na které návštěvníci najdou nejen širokou nabídku tří stovek exponátů od autopříslušenství až po nákladní automobily, ale také přehledy činnosti a prezentace kompletních služeb vystavovatelů s řadou dalších informací, pozvánek, volných míst nebo propagačních akcí. V diskusním fóru se rozvinuly  mimo jiné zajímavé polemiky motoristů s výrobci o vhodnosti pořízení antiradaru.

Hlavní ocenění výstavy mezi produkty získal osobní automobil Škoda Superb od společnosti Škoda Auto a. s., který se stal nejnavštěvovanějším produktem během prvního měsíce propagace před motocyklem JAWA 50 Minarelli od JAWA Moto společnost s r. o. a pořadí tří nejvyhledávanějších produktů doplnil nákladní automobil Avia řady D od Daewoo Avia a. s. V pořadí TOP vystavovatelů nejvíce ohlasů sklidila Škoda Auto a. s., za kterou se podle návštěvnosti srovnaly firmy ČKD Dopravní systémy, a. s. a Motortec spol. s r. o.

 

Květen ve znamení cestování

Předzvěstí přicházejících letních měsíců bylo květnové otevření výstavy O cestování, která představuje produkty a služby od nabídek cestovních kanceláří a agentur až po lázeňská zařízení nebo muzea. Z úspěšných firem jmenujme opět alespoň trojici nejvýše oceněných, od prvního CK Holiday Brno, druhé Okresní Muzeum Brno-venkov až po třetí America Tours v. o. s. Na doméně www.e-veletrh.cz/cestovani tak najdou internetoví uživatelé na 300 možností využití volného času u nás i v zahraničí.

 

O zdravotnictví od června

V červnu odstartovala výstava O zdravotnictví s podtitulem „Zdravotnická technika, nástroje, pomůcky, farmacie, protetika". Zdravotnický e-veletrh je přehlídkou tří stovek novinek a vybraných produktů, aktuálně používaných technologií, vývojových trendů a poskytuje poměrně dobrou orientaci v oboru. Jakousi on-line reportáž z takové výstavy si může bezplatně zajistit každý uživatel internetu, pokud využije služeb systému automatického odběru informací. Pomyslnou vstupenkou na výstavu je pouhé zadání některé z veletržních domén (nebo přímo www.e-veletrh.cz/zdravotnictvi) do internetového prohlížeče svého osobního počítače.

Návštěvníci na výstavě najdou nejen širokou nabídku exponátů od kontaktních čoček až po vybavení laboratoří, ale také přehledy činnosti a prezentace kompletních služeb vystavovatelů s řadou dalších informací a doprovodných nabídek a v neposlední řadě také cenných diskusí, protože výstavy jsou vždy ideálním prostorem pro dialog.

Mezi oceněnými exponáty této výstavy podle největších ohlasů návštěvníků jmenujme nejvýše umístěný Novolecithin pro prevenci mozkových onemocnění od Areko, spol. s r. o., dále doplněk při léčbě kloubních onemocnění Colafit od DACOM a digitální tonometr Digital HG160 Comfort od Hartmann-Rico a. s.

 
Snadno dostupný veletrh pro všechny

Akciová společnost AEON, provozovatel E-veletrhu a poskytovatel služeb ve výstavnictví a poradenské a školicí činnosti, oznámil současně změnu poštovní adresy a telefonických kontaktů. Z kapacitních důvodů je firma nyní na nové adrese v Brně na Poděbradové (kontakty níže). Stěhování E-veletrhu se však obávat nikdo nemusí, všechny elektronické kontakty zůstávají nezměněny. E-veletrh zůstává nejdostupnějším veletrhem, na který se dostane každý bez starostí o nepřízeň počasí či situaci na silnici. Do elektronického prostoru výstaviště se můžete vypravit kdykoli bleskovým přesunem po datové dálnici internetu.

 

 

#  #  #

 

O E-veletrhu.cz

Internetové výstavy, které představuje elektronické výstaviště E-veletrh, jsou v našem prostředí ojedinělým spojením silného poselství veletrhů se všemi veletržními funkcemi a nákladově a časově efektivní formy komunikace s pomocí zastřešení těchto výstav pod jednou propagovanou doménou (www.e-veletrh.cz).

Tato exhibice informací je především prezentací produktů firem, které nečekají s představením novinek a předností svých vybraných výrobků na klasické veletržní akce, ale nabízí zájemcům o informace z tohoto oboru návštěvu jejich expozice v pohodlí domova či kanceláře. Pro návštěvníky elektronických veletrhů je připraven systém automatického odběru informací, nebo vyhledávač, který jim umožní podle zadaných kritérií prohlížet požadované produkty či služby, dále mohou diskutovat s vystavovateli a také například číst Veletržní zpravodaj s každodenně aktualizovaným oborovým zpravodajstvím. Kapacita E-veletrhu je desítky tisíc vystavovatelů a stovky tisíc návštěvníků. Systém má v sobe silně integrovanou část pro podporu marketingu a obchodu.

 

Co se chystá nového?

Na základě praktického provozu a některých připomínek neustále probíhá vývoj aplikace „za pochodu“. Po dotazníkovém šetření mezi stovkami registrovaných návštěvníků a části vystavovatelů proběhlo další zpracování detailní analýzy projektu a nyní probíhající úpravy směřují k termínu přelomu srpna a září, kdy dojde ke spuštění E-veletrhu v nové grafické podobě a zvýšení uživatelského komfortu, včetně obou jazykových mutací.

 

 

#  #  #

 

O společnosti AEON a. s.

AEON a. s. se sídlem v Brně je ryze česká soukromá společnost, která je provozovatelem internetového výstaviště E-veletrh a poskytuje též služby ve výstavnictví a poradenské a školicí činnosti.

 

#  #  #


Kontakty p
ro více informací (+ nové telefony !!!):

Milan Krajčovič, ředitel, tel. 05 / 49 52 24 42, gsm: 0605 / 256 560, e-mail: milan.krajcovic@aeon.cz

Jitka Štroblová, marketing, tel. 05 / 49 52 24 48, gsm: 0605 / 257 827, e-mail: jitka.stroblova@aeon.cz

Petr Ondrášek, marketing, tel. 05 / 49 52 24 48, gsm: 0605 / 256 558, e-mail: petr.ondrasek@aeon.cz

 

AEON a. s.,

Poděbradova 65, 612 00 BRNO

Tel.: 05 / 49 52 24 44, Fax: 05 / 49 52 24 41, E-mail: info@aeon.cz

 

Váš názor Další článek: Obrázky Windows Media Playeru 9

Témata článku: Zdravotnické vozidlo, Jawa, Daewoo, Doprovodné vozidlo, Venkov, Osobní doprava, Oslovený výrobce, Traktor, Holiday, První automobil, Avia, Comfort, Wisconsin


Určitě si přečtěte

Google spouští vlastní VPN a konkurenci se to vůbec nelíbí
Lukáš Václavík
SoukromíVPNGoogle
Vybíráme nejlepší monitory: Od úplně levných až po displeje na rozmazlování očí

Vybíráme nejlepší monitory: Od úplně levných až po displeje na rozmazlování očí

** Vybrali jsme nejlepší monitory na práci i pořádné hraní ** Nejlevnější monitor s kvalitním panelem nestojí ani tři tisíce ** Rozlišení 4K a větší obrazovka už není nedostupný luxus

David Polesný | 30

David Polesný
Monitory
Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

** Tipy na užitečné příslušenství k počítačům ** Poradíme, s jakými produkty neuděláte chybu ** Některé z věcí mohou být dobrými vánočními dárky

David Polesný, Stanislav Janů | 20

David PolesnýStanislav Janů
Příslušenství
CZ.NIC bezplatně naděluje USB/NFC klíče. Jak jej získat?
Lukáš Václavík
CZ.NICeGovernment
Fedora 33 prostě funguje. Linux si zaslouží dobýt laptop, je to ale asi opět marné

Fedora 33 prostě funguje. Linux si zaslouží dobýt laptop, je to ale asi opět marné

** Desktopový Linux funguje a vypadá stále lépe ** Fedora 33 není výjimkou ** Ve stínu Windows a macOS tu vyrostly skvělé alternativy

Jakub Čížek | 162

Jakub Čížek
FedoraOperační systémyLinux
10 míst na mapách Googlu, která nesmíte vidět. Nahradily je čtverečky

10 míst na mapách Googlu, která nesmíte vidět. Nahradily je čtverečky

** Deset míst, které nesmíte vidět ve webových mapách ** Jsou to letiště, základny i elektrárny ** Nejvíce míst tají Francie

Jakub Čížek | 21

Jakub Čížek
Mapy GoogleMapy

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak prodloužit výdrž notebooku

Velké testy: gamepady a inkoustové tiskárny

Důkladný test Sony Playstation 5