Myši od Microsoftu s hravým designem

Myši od Microsoftu s hravým designem

Nová umělecká řada stylových myší Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 Artist Edition roztančí vaši kancelářskou práci. Mezi hlavní přednosti těchto myší patří jejich ergonomický tvar, jedinečný styl a unikátní design od světových průmyslových designérů. Květiny, ornamenty či čistě hravá grafika potěší oko a zpříjemní každodenní práci všem majitelům nových myší společnosti Microsoft.

Stylové myši řady Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 jsou určeny nejen pro práci v kanceláři, ale díky kompaktním rozměrům se hodí zejména na cesty. Díky technologii Blue Track jsou tyto myši použitelné téměř všude. Letištní hala, hotelový pokoj či lehátko u bazénu jsou jen výběr z nevšedních míst, kde lidé myši používají. Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 snadno funguje i na lavičce v parku, na sedadle ve vlaku či na desce kuchyňské linky, jsou vždy stylové a uživatelsky pohodlné.

Klepněte pro větší obrázek

Kromě originálního designu má tato řada i praktické vlastnosti. Například miniaturní USB přijímač, který po zasunutí do notebooku nepřekáží a myš tak stačí pouze vyndat a používat. Díky tomu je vždy v pohotovostním režimu a připravena k práci. Jedna baterie bohatě vystačí až na osm měsíců denního provozu a v případě chybějící energie upozorní uživatele diskrétní indikátor stavu baterie. Myši jsou určeny pro praváky i leváky.

Nové myši řady Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 Artist Edition bude možné zakoupit od září v pěti nových barevných designech u prodejců elektra za doporučenou cenu 659 Kč.

Více informací naleznete na http://www.microsoft.com/ nebo na https://www.facebook.com/.

Další článek: Registrace Windows 8 za čtyři stovky v plném proudu

Témata článku: Track, Nový design, Nové doporučení, Kompaktní rozměr, Elektra, Wireless, Kancelářská práce, Pohodlná práce

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší