Myš, která komunikuje - S VAIO VN-CX1 budete připojeni kdykoli

VN-CX1 je myš, která se v minutě změní na telefon. VAIO představuje multifunkční zařízení, které je opravdu Like.no.other
Myš, která komunikuje - S VAIO VN-CX1 budete připojeni kdykoli

První pohled na VAIO VN-CX1 ve vás zanechá pocit, že se jedná o myš s opravdu hezkým designem. Uvnitř je ale navíc schováno malé překvapení. Po stisku tlačítka na straně se myš okamžitě změní na stylový telefon. Nápad velice jednoduchý. Proč mít dvě zařízení, když se dají spojit v jedno?

Jakmile poznáte tajemství CX1 – začnete objevovat jeho výhody. Pokud připojíte CX1 k počítači nebo notebooku schopném provozovat VoIP, rázem se z myši může stát jak klasické telefonní sluchátko, tak i handsfree sada, pokud ji necháte položenou na desce stolu. LED na vrchu myši diskrétně indikuje příchozí hovor. Samozřejmostí je volba typu vyzvánění. Během hovoru slouží středové rolovací tlačítko jako regulátor hlasitosti či k okamžitému ztišení.

Nastavení myši je velice snadné. Stačí pouze připojit USB konektor k počítači a jednoduše nainstalovat ovladače. Jakmile je myš nainstalována, její použití je velice široké jak pro profesionály, tak běžné uživatele. CX1 je ideální pro privátní hovory, ale její vlastnosti oceníte i při konferenčních hovorech v módu handsfree. Je také velice pohodlná pro práci. Rozlišení 800 dpi a optický snímač z ní činí velice přesný a spolehlivý pracovní nástroj.  Díky hmotnosti 67 g je CX1 vhodná pro použití s notebookem i s desktopem. Prodávána bude v černé, stříbrné a modré barvě.

„Expanzí Internet telefonie (VoIP) Sony VAIO vyřešilo problém jak a čím telefonovat,“ řekl Jun Koyama, ředitel oddělení IT ve VAIO of Europe (VOE). „VAIO CX1 je přitažlivý, praktický a vysoce univerzální pomocník.“

VN-CX1 podrobněji

 • Optická USB myš, USB 2.0, s rozlišením 800 dpi
 • LED pro zobrazení příchozích hovorů, možnost nastavení vyzvánění
 • Tlačítko pro otevření a rychlé přijetí hovoru
 • Rolovací tlačítko pro regulaci hlasitosti příp. pro okamžité ztišení zvuku
 • Integrovaný reproduktor
 • 110 cm dlouhý kabel
 • CD s ovladači součástí balení
 • Dodáváno v černé, stříbrné a modré barvě
 • Váha přibližně 67 g
 • Rozměry 89,2 x 45,5 x 23,9 mm
 • Záruka 2 roky

O Sony

Sony, výrobce audio, video, komunikačních a informačních technologií pro celosvětový spotřební a profesionální trh. Se svým hudebním, obrazovým, herním a on-line portfoliem je Sony unikátně postaveno jako jeden ze světových vůdců na poli spotřební a zábavní elektroniky. Sony zaznamenalo konsolidovaný roční obrat EUR 53,43 miliard za fiskální rok ukončený k 31. březnu 2005 a zaměstnávalo světově průměrně 151 400 lidí.
V Evropě, Sony zaznamenalo konsolidovaný roční obrat EUR 12,03 miliardy (1 613 miliard jenů) za fiskální rok ukončený 31.března 2005, vyjádřeném na základě směnného kurzu jenu k euru za stejné období (134 jenů za euro).  Sony Europe, sídlící v Sony Centru na Potsdamer Platz v Berlíně, je odpovědné za zajišťování obchodních aktivit firmy v Evropě a ve fiskálním roce končícím 31. března 2005 zaznamenalo konsolidovaný obrat ve výši 8,87 miliardy EUR.

Pro podrobnější informace o Sony Europe, navštivte, prosím, www.sony-europe.com a www.sony-europe.com/presscenter

Váš názor Další článek: AMD očekává největší růst trhu v Indii

Témata článku: Video, Internet, Herní použití, Optický audio kabel, June, Odpovědný člověk, Sony Vaio, Euro, Handsfree, Sluchátka k notebooku, Použitý ovladač, Obchodní váhy, Dlouhá záruka, Europe, Černá barva, Univerzální reproduktor, Praktická elektronika 2016, Praktická elektronika, Spolehlivá volba

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší