myAVIS™ ready to MS SQL Server 2005

4. prosince 2005
Ke stažení: stahujte nový Firefox
Společnosti KVADOS, a.s. a KVADOS Mobile Solutions s.r.o. oficiálně oznámily připravenost a kompatibilitu svých produktů VENTUS® a myAVIS™ pro nové databázové prostředí MS SQL Server 2005. Tím se zařadily mezi světové producenty software, kteří zvládli přechod na nejnovější databázovou platformu v okamžiku uvedení na trh.
myAVIS™ ready to MS SQL Server 2005

Mezi prvními praktickými referencemi MS SQL Server 2005 na světě je zařazen zákazník společnosti KVADOS, Knižní velkoobchod Pemic, a.s. Toto oznámení bylo součástí oficiálního uvedení produktů Microsoft SQL Server, Visual Studio a Biztalk server v posledních verzích na náš trh 15.11.2005 v hotelu Sen v Senohrabech určenému pro TOP manažery.

Generální ředitel KVADOS, a.s. Miroslav Hampel ml. na tomto setkání sdělil: „Jsem rád, že jsme opět dokázali našim klientům schopnost okamžité reakce na nejnovější technologie a trendy. To je doklad kvalitní garance ochrany uskutečněných investic do našich produktů.“

Skupina KVADOS opět v praxi dokázala technologický náskok řešení profesionálního mobilního informačního systému myAVIS™ a zařadila se mezi přední světové dodavatele těchto nejmodernějších mobilních řešení.

 

KVADOS Mobile Solutions s.r.o. je úzce specializovaná společnost se zaměřením na mobilní informační systémy myAVIS™ s celosvětovou působností v oblasti vývoje řešení pro obchodní, marketingové, servisní a logistické firmy. KVADOS Mobile Solutions s.r.o. přebírá 1.1.2005 od KVADOS, a.s. rozsáhlé portfolio zákazníků myAVIS™, mezinárodně ověřeného úspěšného řešení mobilního informačního systému, včetně vývojové a výrobní základny.

 

myAVIS™ je rodina mobilních informačních systémů pro uživatele, kteří většinu svého pracovního času tráví mimo kancelář. Funkčnost řešení myAVIS™ je navržena především pro prodejní, servisní, marketingové a distribuční společnosti a umožňuje u všech zákazníků společnosti efektivní řízení obchodních procesů. Monitoring a řízení aktivit mobilních uživatelů je zpracováváno v serverové aplikaci systému myAVIS™. Mobilní uživatelé využívají mobilní zařízení PDA/PocketPCs s aplikací myAVIS™ Client, která jim umožňuje získávat informace a instrukce z centrály a zároveň provádět v průběhu obchodních návštěv sběr požadovaných dat.

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje