Mustek představuje nový komplet pro domácí kino s vyšším výkonem

Praha, 1.12. 2003 - Společnost Mustek je jedním z předních výrobců DVD přehrávačů, digitálních fotoaparátů a skenerů nejvyšší kvality. Actebis přináší na trh komplet domácího kina HT-720. Ten s sebou přináší vysoký výkon za nízkou cenu.
Mustek představuje nový komplet pro domácí kino s vyšším  výkonem

Mustek HT-720 je výkonnější verzí nedávno představeného kompletu HT-713, zachovává ale stále skvělý poměr ceny a výkonu. HT-720 je současně DVD přehrávačem, koncovým zesilovačem a tunerem s RDS. Tato kombinace je určena pro všechny, kteří chtějí systém, jenž nezabere příliš mnoho místa, ale přesto si chtějí dopřát kvalitní prostorový zvuk. Souprava se skládá z pěti reproduktorů, subwooferu a samozřejmě DVD přehrávače s integrovaným zesilovačem a tunerem. Přehrávač je v elegantní stříbrné barvě – jeho design tedy rozhodně nenaruší žádný interiér. Celkový výkon systému je 200 W, tudíž ho je možné použít v malých, ale i středně velkých místnostech.

 

Co každého určitě potěší je kompatibilita s téměř všemi druhy DVD a CD. Média, která lze na HT-720 přehrávat jsou DVD, DVD+R, DVD+RW, DVD-R, DVD-RW, CD, CD-R, CD-RW. Podporovány jsou samozřejmě formáty DVD video, SVCD, VCD, MP3 CD, Audio CD, Kodak Picture CD, JPEG.

 

Pokud hledáte domácí kino, které v obývacím pokoji zastoupí i vaše staré hifi, je HT-720 rozhodně určeno vám. Kromě výše zmíněné podpory audio CD a MP3 CD je také vybaven tunerem s RDS. Tuner přijímá jak stanice v pásmu FM, tak stanice v pásmu AM.

 

Díky mnoha video výstupům (Kompozit, S-Video, Scart) můžete připojit systém snad ke každému televizoru. Při připojení přes S-Video a Scart získáte navíc vyšší kvalitu obrazu, než u klasického kompozitního výstupu. Stereo audio výstup doplňuje i klasický digitální koaxiální výstup, který je vhodný pro DD 5.1 i DTS.

 

Dekodéry, kterými je tento komplet vybaven, jsou pro formáty zvuku v DolbyDigital, Dolby Surround, DolbyDigital Stereo a klasický PCM. S domácím kinem je také dodáván dálkový ovladač s bateriemi, kabel pro připojení k televizoru a FM/AM antény.

 

O společnosti: Mustek, Inc. vyvíjí, vyrábí a distribuuje širokou škálu výrobků zahrnující stolní skenery, digitální fotoaparáty, LCD projektory, řešení pro digitální video a další produkty pro pracování fotografií. Mustek, Inc. je mezinárodní společnost se zastoupeními v Kalifornii, Německu, Japonsku a na Tchaj-wanu. Výrobky se značkou Mustek, vyráběné v souladu s normami ISO 9001 a 9002, jsou dostupné prostřednictvím mezinárodní sítě distribučních a prodejních firem.

 

O společnosti: Actebis Holding GmbH byla založena v roce 1986 v Německu. Actebis má v současné době zastoupení ve 12 evropských zemích a s obratem přes 4 miliardy EUR pro rok 2002, desítkami distribučních smluv a více než 2700 zaměstnanci patří ke skupině největších distribučních IT firem v Evropě. V Čechách byla 100% vlastněná pobočka, Actebis Computer, s.r.o., založena v roce 1998. Nyní společnost Actebis nabízí  zákazníkům portfolio produktů značek: ACTIONTEC, ADAPTEC, ALPS, AMD, APC, ASUS, BROTHER, CHICONY, ECS, EDIMAX, EPOX, EPSON, EUROCASE, FULL, FUJITSU-SIEMENS, HEWLETT-PACKARD,  INTEL,  KINGSTON, LITE-ON, LOGITECH,  MAXTOR, MICROSOFT, MUSTEK, ORION, PLEXTOR, PROLINK, SAPPHIRE, SEAGATE, TRITON, VERBATIM.

 

Pro další informace se obraťte na :

 

Actebis Computer s.r.o.

Zličín Business Centre

Na Radosti 399

155 00 Praha 5

Alena Liberská

Email: aliberska@actebis.cz

Tel:  233 091 611

Fax: 233 091 629

Více informací naleznete též na:     www.actebis.cz a www.mustek.cz

Váš názor Další článek: Telecom opět prodlužuje bezplatné testování WiFi

Témata článku: Video, FM Tuner, Orion, Stereo hifi zesilovače, Hifi, Audio ovladač dolby, Tunery, Zesilovače, Triton, Hifi systémy, SCART, Brother, Alps


Určitě si přečtěte

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

** Z Brna pochází třetina světové produkce elektronových mikroskopů ** První československý kus vyrobila Tesla už v 50. letech ** Dnes na ni navazuje třeba brněnský Tescan

Jakub Čížek | 19

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

** Máte špatný signál Wi-Fi? Mesh systémy to vyřeší ** Už vás nezruinují, meziročně ceny příjemně spadly ** Jak systém funguje a čím je výjimečný?

Jiří Kuruc | 106

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

** Je sice z Aliexpressu, ale funguje ** Můžete ji ovládat hlasem přes Amazon Echo nebo Google Home ** Za tři stovky zautomatizuje menší 230V spotřebič

Jakub Čížek | 103


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky