Muší váha s výraznými přednostmi: Nový Epson EMP-732

Meerbusch duben 2005. 7 sekund – to je doba, kterou projektor Epson EMP-732, nová muší váha s technologií 3LCD od firmy Epson, potřebuje k zahřátí. Nový projektor třídy Business váží jen 1,7 kg a nezatěžuje vaše záda ani oči. Je ideálním společníkem pro podnikatele, kteří jsou často na cestách a vyžadují pohotovou mobilní prezentaci. Je pouze 19 cm hluboký, 27 cm široký a 7 cm vysoký, tedy skutečně kompaktní. S 2000 ANSI lumeny má Epson EMP-732 výraznou svítivost i na denním světle. K vychladnutí pak potřebuje pouhých 20 sekund.
Muší váha s výraznými přednostmi: Nový Epson EMP-732

Zásluhou technologie Epson E-TORL (Twin Optimized Reflection Lamp) vidí publikum křišťálově čistý promítaný obraz. Tato technologie spojuje světlo bez rozptýleného světla s minimálním ohybem paprsku a vytváří maximálně kompaktní optický systém. Díky automatickému nastavení lichoběžníkové (tzv. „keystone“) korekce zobrazuje prezentaci bez zkreslení. Prostorové umístění přitom nehraje roli. Není podstatné, zda je místnost protáhlá, extrémně malá, nebo zda se jedná dokonce o halu. Už z dvoumetrového odstupu lze díky krátkému objektivu promítnout šedesátipalcový obraz (153 cm v diagonále). Zařízení je pak připraveno k přepravě na další prezentaci. Obsluha je intuitivní, je možné použít i dálkové ovládání.

Přednosti 3LCD technologie firmy Epson

Projektory LCD vytvářejí vynikající, výrazné a přirozené barvy, které se neroztřepávají. Tato projekční technologie se nepokouší předstírat lidskému oku stínování a barvy pomocí rychlého kmitání obrazu. Oko vidí kompletní obraz, který je stabilní a výrazně tak chrání divákovy oči.

Epson EMP-732 v přehledných datech

· svítivost 2.000 ANSI lumenů zaručuje vysokou kvalitu obrazu i v nezatemněných místnostech
· nízká hmotnost 1,7 kg umožňuje vysokou mobilitu
· speciální brašna usnadňuje přepravu přístroje
· technologie Epson E-TORL („Twin Optimized Reflection Lamp“) umožňuje vysokou kvalitu i v omezených prostorách
· projekční technologie Epson 3LCD advanced imaging
· 60 palcový obraz (153 cm) již při promítací vzdálenosti pouhých 2 metrů
· zahřívací fáze trvá pouze 7 sekund, ochlazovací fáze 20 sekund
· automatické nastavení lichoběžníkové (tzv. „keystone“) korekce +/- 30 (vertikálně)
· téměř nehlučné větrání (36dB)
· intuitivní obsluha i prostřednictvím dálkového ovládání
· funkce Quick Set-Up (automatické přizpůsobení obrazu projekčnímu plátnu)
· zabezpečení ochranným heslem

Doporučená koncová cena projektoru Epson EMP-732 je 74 412 korun včetně DPH.

Záruky, které jdou zákazníkům vstříc

Epson poskytuje tříletou záruku pro Evropu a dvouletou záruku pro ostatní oblasti světa. Opčně je možný tříletý servis přímo v místě (program Coverplus). Dodávaná lampa má záruku na 500 hodin nebo 90 dnů.

Kulturu společnosti Seiko Epson Corporation charakterizuje nápadité uvažování jejích kvalifikovaných pracovníků.

Při úvahách o rozšíření produktového portfolia Epson je vždy středem našeho zájmu zpracování digitálního obrazu. Držíme se strategie 3I: Imaging on Paper (Obraz na papíře) označuje přenos obrazů na médium prostřednictvím tiskárny a skeneru, Imaging on Screen (Obraz na plátně) se týká projektorů pro byznys a domácí kino a Imaging on Glass (Obraz na skle) zahrnuje veškerou technologii displejů LCD. Produktovou řadu společnosti Epson dále tvoří elektronické součástky jako polovodiče a různé krystalové výrobky, přesná zařízení jako hodinky a také průmysloví roboti. Tyto produkty jsou všeobecně známy mimořádnou kvalitou, funkčností, kompaktností a ekonomickým provozem.
Společnosti Epson záleží na ochraně životního prostředí. Energii však šetří nejen naše výrobky. Společnost se snaží chránit přírodní zdroje v průběhu celého vývojového procesu. Závazek společnosti Epson v tomto směru potvrzuje například fakt, že už od roku 1992 je veškerá její výroba bezfreonová. Seiko Epson Corporation v současné době zaměstnává 84 000 lidí ve 110 pobočkách po celém světě. Japonská mateřská společnost Seiko Epson Corporation je kótována v první části burzy cenných papírů Tokio. Její tržby ve fiskálním roce 2004 (končícím 31. března 2005) dosáhly 10,2 miliardy jenů.

Epson Europe B.V., sídlící v Amsterdamu, je strategické ústředí pro Evropu, Střední východ, Rusko a Afriku. Epson Europe zaměstnává zhruba 2 600 lidí.

Epson Deutschland GmbH se sídlem v německém Meerbusch je předním dodavatelem produktů a řešení pro tisk fotografií a práci s digitálním obrazem. Produktové portfolio společnosti Epson Deutschland tvoří vysoce kvalitní tiskárny fotografií a skenery, laserové a jehličkové tiskárny, vícefunkční zařízení, multimediální projektory a originální spotřební materiály. Divize maloobchodních systémů a zařízení a divize řešení automatizace továren dále rozšiřují tuto řadu o pokladní tiskárny a systémy, respektive přesné roboty. Společnost Epson Deutschland má přibližně 300 zaměstnanců a zodpovídá za obchodní síť v Německu, zemích Beneluxu, Švýcarsku, Rakousku a velké části východní Evropy.

Váš názor Další článek: Registrace do soutěže bezpečnostních expertů Gatekeeper stále běží

Témata článku: Byznys, Tříletá záruka, Amsterdam, Epson, Seiko, Pokladní tiskárny, Lidský pracovník, Celá místnost, Kvalita obrazu, Obraz, Pokladní systémy, Vysoká kvalita, Projektory epson, Projekční plátna, Čistá energie, Krátká vzdálenost, Twin, Deutschland, Benelux, Lumen


Určitě si přečtěte

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

** Bezdrátové myši řídí čip od Nordic Semiconductors ** Jeho rádiové vysílače si před lety oblíbila i komunita kutilů ** Dnes si je vyzkoušíme v praxi

Jakub Čížek | 9

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

** Z Brna pochází třetina světové produkce elektronových mikroskopů ** První československý kus vyrobila Tesla už v 50. letech ** Dnes na ni navazuje třeba brněnský Tescan

Jakub Čížek | 19

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 116

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

** Je sice z Aliexpressu, ale funguje ** Můžete ji ovládat hlasem přes Amazon Echo nebo Google Home ** Za tři stovky zautomatizuje menší 230V spotřebič

Jakub Čížek | 109


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky