Mumlavský IT outdoorový trénink

14. července 2009
Microsoft Office 2010 Technical Preview
Mumlavský IT outdoorový trénink

Západní Krkonoše, konkrétně okolí Mumlavských vodopádů, si budou užívat ti, kteří se rozhodnou pro některý z letních bootcampů Počítačové školy Gopas. „Spojením intenzivního vzdělávání a relaxačních aktivit jsou Bootcampy jedinečné,“ říká Luboš Žáček z Gopasu.

„Na srpen a září jsme připravili dva rozdílné programy. Přičemž první z nich je zaměřen na problematiku implementace a správy Microsoft Windows Server 2008 a druhý poskytne účastníkům dovednosti a znalosti potřebné pro nasazení Microsoft Office SharePoint Serveru 2007,“ vysvětluje zaměření bootcampů Luboš Žáček. Bootcampy jsou koncipovány jako speciální týdenní vzdělávací programy, kde na běžný kurz navazují odborná diskusní fóra a přípravy pro zvládnutí certifikačních zkoušek. Intenzivní výuka a praxe je navíc doplněna o sportovně zábavný doprovodný program. Pro účastníky je připraven pobyt ve sportovně relaxačním centru uprostřed krkonošské přírody Sportrelax 007, ve kterém je pro aktivní využití volného času k dispozici beach volleyball, squash, wallyball, fitness, stolní tenis, indoor golf, sauna, vířivka a čtyřkolky.

Program Microsoft Windows Server 2008 nabízí informace o novinkách a rozdílech předchozí verze Microsoft Windows Serveru 2003. Účastníci by měli mít zkušenosti s konfigurací síťových služeb v prostředí Microsoft Windows Serveru 2003 a být motivovaní rozšiřovat si znalosti o nové postupy a technologie. Pro administrátory firemních aplikací, kteří plánují, navrhují a vybírají, tzv. Line of Business, je určen zářijový bootcamp Microsoft Office SharePoint Server 2007. Bootcampy vedou zkušení lektoři Martin Zelený a Luboš Höher.

Témata článku: Golf, Indoor, Sharepoint, Squash, Odborná znalost

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí