Multimediální tablet Toshiba FOLIO 100 s Androidem v prodeji

Multimediální tablet Toshiba FOLIO 100 s Androidem v prodeji

Portál Toshiba Market Place pro FOLIO 100 nabízí široký výběr aplikací ke stažení

SpolečnostToshiba zahájila v Evropě distribuci nedávno ohlášeného multimediálního tabletu FOLIO 100. Přístroj s platformou Android nabízí bohaté multimediální zážitky a širokou škálu aplikací a služeb ke stažení z Toshiba Market Place.

Vychutnejte si bohaté multimediální zážitky

Pro osobní multimediální tablet FOLIO 100 s úhlopříčkou displeje 25,7 cm (10,1") je charakteristická široká nabídka možností připojení a bezproblémový, komfortní přístup k zábavě, sociálním sítím a mobilnímu internetu. Podpora Adobe® Flash 10.1 dále rozšiřuje bohatou multimediální výbavu tabletu FOLIO 100. Zásuvný modul (plug-in), který umožní přehrávat videa ve formátu Flash, bude k dispozici k bezplatnému stažení v polovině listopadu 2010 prostřednictvím portálu Toshiba Market Place[1].

Široká nabídka aplikací umožňuje přizpůsobit FOLIO 100 vlastním potřebám

Díky portálu Toshiba Market Place nabízí tablet FOLIO 100 přístup k široké nabídce aplikací optimalizovaných pro 10,1palcový displej. Uživatelé si mohou vybírat z několika stovek[2] aplikací, které jsou přehledně rozčleněny do jednotlivých kategorií, mezi něž patří například komunikace, hry, cestování a mapy, obchod a finance, elektronické knihy, utility a mnoho dalších.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
 

Platforma pro vývojáře nabízí profesionální podporu

Společnost Toshiba chce podporovat vývojáře aplikací a nabízí proto přístup na platformu (www.toshibatouch.eu), která je určená speciálně pro jejich potřeby. Naleznou zde užitečné nástroje a získají profesionální podporu pro vývoj nových aplikací, které budou optimalizovány pro tablet FOLIO 100 a jeho internetového společníka Toshiba AC100. Aplikace je možné posílat na portál a do portfolia Toshiba Market Place budou zařazeny, jakmile získají schválení pro používání na modelech FOLIO 100 a AC100. Atraktivní model sdílení výnosů umožňuje vývojářům získat až 70 procent výnosů z jejich aplikací.

Stahovat a sdílet hudbu je snadné

Sekce Music Place, jejíž obsah dodává společnost 7Digital, nabízí snadno ovladatelnou klientskou aplikaci umožňující přístup k jednomu z největších katalogů hudby. Uživatelé si mohou zakoupené skladby stáhnout a uložit na tabletu FOLIO 100 nebo si mohou zvolit jejich uložení na osobním úložišti v cloudu (personal cloud storage area) a následně je sdílet na svých zařízeních připojených k internetu. Otevírá se tak moderní způsob sdílení digitálního obsahu kdykoli a kdekoli.

Další tiskové materiály a informace v podobě videoklipu

Chcete-li si stáhnout fotografie tabletu FOLIO 100, navštivte laskavě knihovnu fotografií pro média Toshiba Press Lounge Image Library na adrese: http://eu.press.toshiba.eu. Videoklip o portálu Toshiba Market Place dostupný na adrese http://www.youtube.com/toshibamultimedia#p/u/1/dqsqZSxWgHY ukazuje, jak vypadá nabídka aplikací ke stažení pro FOLIO 100.


[1]Uživatelé se mohou zaregistrovat on-line pomocí následujícího odkazu a bude jim zasláno oznámení, jakmile bude zásuvný modul k dispozici:
http://www.toshiba-multimedia.com/eu/journe-tablets-photo-frames/folio100/

[2]Společnost Toshiba očekává, že koncem listopadu 2010 bude portál obsahovat přibližně 1.000 aplikací.

Témata článku: Market, Lounge, Android Market

Aktuální číslo časopisu Computer

Nový seriál o programování elektroniky

Otestovali jsme 17 bezdrátových sluchátek

Jak na nákup vánočních dárků ze zahraničí

4 tankové tiskárny v přímém souboji