Multimediální novinka od UMAXu aneb Po náročné práci skvělá zábava

UMAX představuje nadupaný multimedální notebook VisionBook® 5500WXC. Atraktivní design, nové technologie včetně digitálního TV Tuneru, výkonná grafická karta ATI Radeon X700, maximální výbava i konektivita včetně Bluetooth i Wireless LAN jsou hlavními benefity tohoto nového modelu.
Multimediální novinka od UMAXu aneb Po náročné práci skvělá zábava

Nový VisionBook® 5500WC je navržen jako multimediální centrum, které kombinuje výkonný notebook s funkcemi domácího kina. Základními stavebními prvky jsou širokoúhlý displej s úhlopříčkou 15,4“ a rozlišením 1280 x 800 bodů, technologie Intel® Centrino® 2. generace (Sonoma), výkonná grafická karta ATI Radeon X700 se 128 MB paměti a v neposlední řadě možnost vybavit tento model TV Tunerem (za příplatek) pro příjem analogového i digitálního signálu. Na přední stěně naleznete také Audio DJ panel pro přehrávání audio nahrávek ve vypnutém stavu s podporou MP3 formátu.

Výbava i konektivita této novinky potvrzuje strategii Umaxu, nabízet maximun v daném segmentu. Notebook je vybaven 1,3 MPixelovou video kamerou ve víku displeje, nechybí vestavěný bezdrátový adaptér Bluetooth i Wireless LAN 802.11b/g. Pro připojení externích zařízení je připraveno FireWire rozhraní, 4x USB 2.0 konektory, PCMCIA slot typu II, TV výstup, digitální DVI výstup, Infra port a také vyjímečný sériový port. Nechybí samozřejmě čtečka karet rozšířených formátů SD, MMC, MS a MS Pro. Zvukový systém se dvěma výkonnými reproduktory obsahuje podporu prostorového zvuku SRS/WOW, který oceníte při přehrávání DVD filmů.

Zajímavostí tohoto modelu je také multifunkční slot, který umožní místo standardní Dual DVD vypalovačky osadit notebook druhou baterií nebo druhým pevným diskem.

VisionBook® 5500WXC v základní výbavě s Intel® Pentium® M 750, 1GB DDRII, 80 GB diskem (5400ot.), DVD+/-RW mechanikou, Bluetooth, WiFi, XP Home stojí 47 588 Kč s DPH.

K dispozici je také verze úspornější, varianta bez OS, s Intel® Pentium® M 740 a 512 GB DDRII za 40 448 Kč s DPH.

 Záruka je 2 roky s možností rozšíření o další rok.  Samozřejmostí je možnost sestavit si pomocí konfigurátoru (dostupný na webu nebo u prodejců) počítač přímo na míru.

Diskuze (1) Další článek: Na co se můžete těšit v připravovaném Computeru 19?

Témata článku: Sonoma

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší