Multimediální notebooky ASUS řady N s brilantním zvukem

Multimediální notebooky ASUS řady N s brilantním zvukem

Společnost ASUS uvádí na český trh řadu multimediálních notebooků řady N, kterou tvoří modely N46 (14“), N56 (15,6“) a N76 (17,3“). O vysoký výkon notebooků řady N se starají procesory Intel Core třetí generace. Na své si přijdou i náruživí milovníci multimédií, pro které je připravena zvuková technologie SonicMaster Premium, jež v kombinaci se širokoúhlým displejem s rozlišením Full HD 1080p dokáže vykouzlit nevšední zážitky. Novinky se dočkaly luxusního vzhledu, který získal prestižní ocenění reddot 2012 za design. Technologie ASUS Super Hybrid Engine II umožňuje probudit počítač z režimu spánku během pouhých 2 sekund. Model N56 se prodává od 18 790 Kč s DPH, model N76 od 21 990 Kč s DPH.

Design ve jménu elegance a luxusu

Novinky zaujmou kovovým povrchem s jemnou texturou a podsvětleným logem ASUS. Reproduktory připomínají kruhy na vodě, které symbolizují proudění zvuku vytvářeného zvukovou technologií SonicMaster Premium.

Notebooky řady N se prezentují nejen atraktivním designem a provedením, ale rovněž vyladěným zvukem, který není u notebooků obvyklý. Nabízejí také intuitivní dotykové ovládání s optimalizovanou přesností a podsvícenou klávesnici, která přispívá k pohodlí při práci i zábavě.

Klepněte pro větší obrázek

SonicMaster Premium – nový standard zvuku na noteboocích

Původní technologii SonicMaster u novinek nahradil její nástupce ASUS SonicMaster Premium, která posouvá zvuk na vyšší úroveň. ASUS spojil technologii SonicMaster Premium s další prémiovou technologií Bang & Olufsen ICEpower, jež je známá optimalizovaným audio hardwarem. Její součástí je také speciální externí subwoofer, díky němuž dostávají basy dostatečnou hloubku a dokreslují celkově zvuk. SonicMaster Premium uživatelům nabídne rovněž profesionální nástroje Waves MaxxAudio 3, které jim umožní precizně vyladit zvuk a přizpůsobit nastavení.

Široké obzory plné barev

Všechny notebooky řady N jsou vybaveny širokoúhlým displejem s pozorovacími úhly 150° horizontálně a 120° vertikálně. Díky tomu může obsah na displeji pohodlně sledovat i více lidí současně, protože kvalita obrazu zůstává neměnná při sledování prakticky z jakéhokoli směru. Každý panel podporuje rozlišení minimálně HD 720p, k dispozici budou i modely s rozlišením Full HD 1080p, které zajistí lepší kvalitu zobrazení, vyšší jas i kontrast.

Výkonnější než kdykoli předtím

Notebooky řady N využívají výkonné procesory Intel Core třetí generace založené na technologii Ivy Bridge. Tato platforma zajišťuje vyšší výkon a flexibilnější přetaktování, plynulejší přehrávání multimédií a lepší zvládání více úloh najednou. Díky nejnovějším technologiím od společnosti Intel nabízejí notebooky řady N nejen vysoký výkon, ale také pohodlné používání. Technologie ASUS Super Hybrid Engine II pro správu napájení umožňuje probudit počítač z režimu spánku během pouhých 2 sekund.

Další článek: Úspěšné startupování: český CSS Hat za první den vydělal 8 tisíc dolarů

Témata článku: Notebooky, Výkonný hybrid, Jemné rozlišení, Původní klávesnice, Elegance, Bang, Hybrid, Bang Olufsen, Dostatečná úroveň, Široký úhel, Luxusní rozlišení, Zvuková kvalita, Vysoký kontrast, Premium, Zvuková technologie

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší