Multifunkční zařízení Kyocera FS-1118MFP

Nízké náklady, standardní síťové zapojení, mnohostranné využití – to vše Vám nabízí nové FS-1118MFP společnosti Kyocera bylo vyvinuto v návaznosti na úspěch jeho předchůdce, modelu FS-1018MFP. Nové multifunkční zařízení FS-1118MFP formátu A4 nabízí uživatelům standardní zapojení do sítě, plnou škálu funkcí a další možnosti jako skenování do počítače a volitelně i fax.
Multifunkční zařízení Kyocera FS-1118MFP

Nejdůležitější technická data
- 18 stran A4 za minutu
- Rozlišení Fast 1200 dpi
- Standardní zapojení do sítě
- Barevné skenování
- Velmi nízké náklady na stránku a celkové provozní náklady
- Skenování do počítače a e-mailu
- Volitelný faxový modul

Zařízení FS-1118MFP je založeno na jedinečné technologii ECOSYS společnosti Kyocera, která zajišťuje jeho dlouhou životnost. Má velmi nízké náklady na stránku a velmi nízké celkové provozní náklady (TCO), a to jak u kopírování, tak i tisku.

Díky možnosti zapojení do sítě ve standardní výbavě a řadě síťových řešení je FS-1118MFP - jakožto výkonné a vysoce funkční komunikační zařízení - ideální zejména pro týmy, malé pracovní skupiny a oddělení.

Funkce a rychlost
Zařízení FS-1118MFP má rozlišení 1200 dpi při rychlosti tisku 18 stran za minutu, přičemž první stranu vytiskne za pouhých osm sekund. Tento nový multifunkční systém velmi kvalitně tiskne, kopíruje a barevně skenuje. Doplněním o faxový modul se FS-1118MFP stane centrem jakékoli malé kanceláře či pracovní skupiny.

Kompaktnost a vysoký výkon
Ačkoli má zařízení FS-1118MFP kompaktní design a nezabere mnoho místa, nemá to negativní vliv na jeho dobré schopnosti manipulace s papírem. Zařízení FS-1118MFP standardně pojme 300 listů, přičemž přidáním podavače PF-17 lze tuto kapacitu rozšířit až na 550 listů A4.

Volitelně lze zařízení FS-1118MFP vybavit i podavačem dokumentů DP-100, takže si pak snadno poradí s rozsáhlými úkoly kopírování a skenování. Zařízení má ve standardní výbavě impozantních 96 MB paměti (rozšiřitelných na 320 MB), díky kterým zvládne i nejnáročnější funkce digitálního kopírování (např. vícenásobné kopírování, či elektronické třídění).

Výhody barevného skenování
Systém FS-1118MFP má ve standardní výbavě barevný skener, což znamená, že v kanceláři mohou uživatelé využívat výhod skenování do počítače, do sdíleného adresáře, nebo do e-mailu, čímž se zrychlí tok informací uvnitř společnosti a zlepší se i tok prací a efektivnost.

Uživatelé si během jednání mohou na vytištěný černobílý program jednání ručně psát barevné poznámky a pak místo toho, aby museli trávit další čas přepisováním těchto poznámek do fádní černobílé podoby, mohou původní dokument na zařízení FS-1118MFP barevně naskenovat a okamžitě rozeslat. Ručně psané barevné poznámky tohoto druhu lze použít ke zvýraznění změn na jakémkoli typu dokumentu, ať jde o smlouvu, článek v časopise, počítačovou tabulku, harmonogram, podnikatelský výhled do budoucnosti či opravdu - jednoduše cokoli, co lze naskenovat.

Sdílení výhod po síti
Zařízení FS-1118MFP lze k jednomu počítači připojit buď přes vysokorychlostní rozhraní USB 2.0 Hi-Speed, nebo rozhraní paralelní (IEEE 1284). Zařízení má rovněž vestavěnou síťovou kartu, která umožňuje sdílení jeho četných výhod v kancelářské síti, jako jsou: nová možnost skenování do počítače, skenování do e-mailu a funkce síťového faxu, která je dostupná volitelně. Zařízení FS-1118MFP je rovněž vybaveno výkonným řídícím jazykem PRESCRIBE společnosti Kyocera, který emuluje jazyky PCL5e, PCL6 i PostScript3® (KPDL3) a přímý tisk do PDF.

ECOSYS šetří peníze a snižuje množství odpadu
Zařízení FS-1118MFP je založeno na jedinečné úsporné technologii ECOSYS společnosti Kyocera, která využívá součásti s dlouhou životností. Jediným spotřebním materiálem, který zařízení vyžaduje, je toner a díky výsledné úspoře nákladů a snížení množství odpadu má zařízení FS-1118MFP velmi nízké celkové provozní náklady v porovnání s ostatními výrobky ve své třídě, přičemž minimalizuje dopad na životní prostředí.

Kyocera Mita Europe
Kyocera Mita je jednou z předních společností na světě v oblasti obrazového zpracování dokumentů. Produktová řada se skládá z tiskáren, multifunkčních systémů, širokoformátových zařízení, dílů, spotřebního materiálu a efektivních kancelářských řešení. Tato jedinečná produktová řada, která zákazníkům nabízí novátorské produkty s vynikajícími tiskovými řadiči, je založena na součástech s dlouhou životností, kdy výsledkem jsou nejnižší celkové provozní náklady (TCO) a vysoká efektivita na jakémkoli pracovišti. Společnost Kyocera Mita má přes 9300 zaměstnanců po celém světě. V loňském fiskálním roce činil obrat zhruba 1,75 miliardy eur. Společnost Kyocera Mita Europe, která sídlí v nizozemském Hoofddorpu, zodpovídá za prodej, marketing a servis. V regionu Evropy, Středního východu a Afriky se výrobky prodávají prostřednictvím obchodních organizací společnosti Kyocera Mita a více než 70 distributorů ve více než 50 zemích, aby byla zajištěna nejlepší zákaznická podpora. Máte-li zájem o další informace, navštivte nás, prosím, na internetové stránce: www.kyoceramita-europe.com.

Váš názor Další článek: FBI provedla zátah na torrent tracker, který nabízel Pomstu Sithů před uvedením do kin

Témata článku: Kyocera, Životnost, Nejnižší třída, Malá skupina, Nízká efektivita, Zařízení, Multifunkční zařízení, Dlouhá životnost, Celkové náklady, Nejnáročnější uživatel, Přímé sdílení, Vysoké množství


Určitě si přečtěte

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 57

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 115

Že by konečně revoluce? Nové chytré hodinky od Garminu mají průhledný solární panel

Že by konečně revoluce? Nové chytré hodinky od Garminu mají průhledný solární panel

** Chytré hodinky mají relativně malou výdrž ** Sportovní fénixy od Garminu jsou na tom ale lépe ** Poslední verze nabízí dokonce transparentní solární panel

Jakub Čížek | 56

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

Jan Láska, Vladislav Kluska | 27

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

** Je sice z Aliexpressu, ale funguje ** Můžete ji ovládat hlasem přes Amazon Echo nebo Google Home ** Za tři stovky zautomatizuje menší 230V spotřebič

Jakub Čížek | 108


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky