Multifunkční VoIP brány pro profesionální internetovou telefonii

Multifunkční VoIP brány pro profesionální internetovou telefonii

Společnost ZyXEL Communications uvádí na český trh 2 novinky v oblasti internetové telefonie – VoIP brány vybavené nejen 2 standardními FXS porty, ale například i 802.11g wifi, 4-mi LAN porty a možností připojení DECT zařízení (P-2302HWUDL).

Díky svým dvěma zabudovaným standardním telefonním konektorům umožňují bezdrátové telefonní brány P-2302HWL a P-2302HWUDL současně provozovat telefonní hovory VoIP a  používat internet. Připojení dvou analogových telefonů rozšiřuje bezdrátový VoIP router P-2302HWUDL  o možnost připojení až 6 DECT sluchátek (jako je například ZyXEL V250) a konfiguraci dokonce 10 samostatných SIP účtů. To poskytuje nevídaně všestranné řešení pro svobodné volání prostřednictvím širokopásmového rychlého připojení.
 
Používáním bran P-2302HWL/HWUDL pro PSTN či VoIP telefonování lze nejenom zefektivnit firemní komunikaci, ale hlavně snížit telefonní výdaje.

Brána P-2302HWUDL je navíc vybavena dvěma vysokorychlostními porty USB 2.0, vhodnými pro připojení pevných disků či jiných paměťových médií a sdílet tak hudbu či obrázky s ostatními uživateli LAN či WLAN. Kromě toho lze do systému připojit i USB tiskárnu tak, aby byla k dispozici všem domácím či kancelářským počítačům prostřednictvím kabelové či bezdrátové sítě bez nutnosti komplikované instalace kabeláže. 

Váš názor Další článek: AMD: čtyřjádrový Phenom na frekvenci 3 GHz

Témata článku: Internet, Sluchátka bezdrátová, Zyxel, Sip, Bran, USB Wifi, Kabeláž, Rychlý port, Brána, WLAN

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší