Multidotykový tablet ASUS Eee PC T101MT

ASUS uvedl na český trh univerzální mobilní tablet Eee PC T101MT s multidotykovým displejem, jenž lze využít jako netbook, čtečku elektronických knih či interaktivní digitální zařízení. Uživatelé mohou provádět všechny úlohy naprosto intuitivně a snadno jen za pomoci svých prstů. Vícedotykové funkce tabletu Eee PC T101MT umocňuje sada předinstalovaného softwaru optimalizovaného pro využití vícedotykové technologie. Počítač Eee PC T101MT se prodává za 11 999 Kč s DPH.

Pro příležitostné, kreativní i skupinové využití

Tabletové provedení a vícedotykový displej předurčují počítač Eee PC T101MT k mnoha různým způsobům použití. V základním režimu funguje jako elektronické čtecí zařízení, na němž lze kdekoli pohodlně pročítat dokumenty nebo knihy. V režimu netbooku se počítač Eee PC T101MT mění v neocenitelného pomocníka pro různé prezentace, poznámky a diskuze, jelikož displej je možné různě naklánět tak, aby na něj zároveň vidělo více uživatelů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
S vícedotykovými funkcemi Eee PC T101MT je interakce s počítačem intuitivní a snadná. Zásluhou podpory vícedotykové technologie Multi-Touch Gestures systému Windows 7 je prakticky každou úlohu možné zvládnout pomocí klepnutí, přetažení či přitlačení. Bez problémů se dají přibližovat, otáčet nebo přesouvat fotografie. Ovládání her je mnohem interaktivnější a stránky dokumentu lze otáčet prsty – přesně jako u skutečné knihy. Produkt se dodává společně se sadou aplikací s názvem TouchSuite, umožňující uživatelům provádět nespočet úloh jen za pomoci prstů. Za zmínku stojí úpravy fotografií v programu FotoFun, zápis poznámek v programu NotePad nebo ukládání ručně psaných upomínek v programu Memos.

Pohodlné psaní

Novinka je vybavena 256úrovňovým tlakovým snímačem, takže jeho citlivý 10,1" vícedotykový displej naprosto přesně rozpoznává rukou psané písmo – bez ohledu na to, zda byl použit prst nebo přibalený ergonomicky tvarovaný stylus.

Technické parametry

 Klepněte pro větší obrázek

* Skutečná doba provozu na baterie závisí na modelu produktu, způsobu použití a konfiguraci. Více informací naleznete na webových stránkách http://eeepc.asus.com/global/computing.html. Předpokládaná maximální výdrž baterie v systému Windows® 7 je měřena pomocí programu MobileMark® 2.

** Bezplatná jednoroční zkušební verze 500GB úložiště ASUS WebStorage. Další podrobnosti naleznete na adrese www.asuswebstorage.com.

Technické parametry mohou být bez předchozího upozornění změněny. Navštivte prosím stránky www.asus.com, kde se dozvíte další informace.

Další článek: Yahoo kupuje Koprol a bude konkurovat Foursquare

Témata článku: Tablet PC, Technický parametr, Asus Eee Pc, Využitý režim, Technická podrobnost

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší