MSI Wind Box DC100 – Fešné mini PC přichází

MSI Wind Box DC100 – Fešné mini PC přichází

Klepněte pro větší obrázekSpolečnost MSI rozšířila řadu svých počítačů série Wind Box o nový model Wind Box DC100, který právě dorazil na náš trh. Kompaktní miniaturní počítač je postaven na platformě AMD Brazos E-450 s dvoujádrovým procesorem a čipovou sadou A50M. MSI Wind Box DC100 je vybaven diskrétní grafickou kartou AMD Radeo HD 6320 s plnou podporou Full HD rozlišení a DirectX 11. Díky VGA a HDMI výstupu lze snadno připojit jakýkoliv stávající displej. Dodávaný MSI software Smart Media Link a Smart Sync umožňuje snadno v reálném čase synchronizovat data do cloudu. MSI Wind Box DC100 je extrémně tichý, nabízí malé rozměry, štíhlé provedení, sněhobílý design a se svou hmotností pouhých 830 gramů bude moderním doplňkem vašeho interiérun.

Vysoký výkon, kvalitní obraz

Počítač MSI Wind Box DC100 je postavený na moderní platformě AMD Brazos s integrovaným AMD Fusion E-450/1.65 GHz APU. O dostatečný výkon se stará dvoujádrový procesor a diskrétní grafická karta Radeon HD 6320. Kromě mimořádného výpočetního výkonu AMD APU řady E představují velký pokrok u obrazového výkonu včetně:

  • podpory DirectX 11
  • podpory full HD videa v rozlišení 1080p
  • zobrazení přes miliardu barev, vylepšení opravy chyb obrazu
  • dynamického kontrastu
  • úpravy živosti barev
  • redukce šumu
  • a dalších.

MSI Wind Box DC100 pro obrazový výstup nabízí konektory dvou běžných standardů (VGA a HDMI) – připojení monitoru je tak naprosto snadnou záležitostí.

Kompaktní, stylový a praktický design

Počítač Wind Box DC100 zaujme tenkým, lehkým a sněhobílým provedením. Drobné rozměry, hmotnost pouhých 830 gramů a nízká spotřeba, která při běžném použití nepřekročí 40 W, patří mezi další výhody. Pro domácí a klidné pracovní prostředí bude také rozhodující velmi tichý provoz, v pohotovostním režimu je hlučnost počítače dokonce pouhých 22 dB.

Programové vybavení od MSI

Wind Box DC100 využívá výhody moderních technologií Cloud computing. Pomocí programu MSI Smart Media Link můžete přehrávat multimediální soubory současně na různých zařízeních připojených ve stejné LAN nebo WiFi síti. Díky MSI Smart Sync můžete snadno synchronizovat kontakty z Outlooku, kalendář, fotografie, hudbu, video soubory, dokumenty a dokonce i oblíbené záložky z internetového prohlížeče mezi různými počítači.

Klepněte pro větší obrázek

 

MP3Test: Zjistěte vady v hudebních souborech

Témata článku: Kompaktní rozměr, Nízký kontrast, Tichý provoz, Oblíbený procesor, Full HD, HDMI ¨výstup, Tichý počítač, Staré video, Full, Smart, Wind

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší