MSI uvádí základní desku s PCI Express 3.0

MSI uvádí základní desku s PCI Express 3.0

Společnost MSI, světový výrobce základních desek a grafických karet, oficiálně uvádí novou základní desku Z68A-GD80 (G3), vybavenou jako první na světě PCI Express sběrnicí 3.generace a nejnovější verzí UEFI technologie Click BIOS II, nabízející stejné prostředí jak pro BIOS, tak pro operační systém Windows. MSI Z68A-GD80 (G3) s PCI Express 3. generace umožňuje přenos dat o 200% rychleji než předchozí verze a díky tomu se podílí na zvýšení výkonu grafických karet, které už nejsou limitovány propustností sběrnice. Click BIOS II nabízí jednoduché a intuitivní prostředí nastavování ve Windows stejně jako v UEFI (BIOS) rozhraní! MSI Z68A-GD80 (G3) je standardně vybavena certifikovanými Military Class II komponenty, automatickou přetaktovávací technologií OC Genie II, zvyšující mimo jiné i rychlost práce s pevným diskem až o 457%.

Klepněte pro větší obrázekUltimátní výkon Z68A-GD80 (G3) PCI Express 3

Z68A-GD80 (G3) společnost MSI nabízí jako první sběrnici PCI Express 3.generace. S přenosovou rychlostí 32GB/s je tato sběrnice o 200% rychlejší než její předchůdce. To umožňuje zvýšení výkonu grafických karet a výrazně pomáhá u multi-GPU řešení jako je AMD CrossFireX nebo NVIDIA SLI.
MSI Z68A-GD80 (G3) je zpětně kompatibilní se všemi zařízeními PCI Express 2.0 nebo staršími a je připravena na nejnovější produkty a trendy. Například PCI Express 2.0 SSD zařízení pracuje na MSI Z68-GD80 (G3) desce o 13% rychleji než na podobných deskách konkurence.

Click BIOS II - jednotný vzhled, snadnější ovládání

Společnost MSI, která v minulosti uvedla na trh i UEFI technologii, pokračuje ve svém vývoji a uvádí první Click BIOS II, nabízející jednotné grafické prostředí ve Windows stejně jako v UEFI BIOSu. Click BIOS II přináší snadné a uživatelský přívětivé rozhraní pro všechny, jak pro zaryté overclockery, taky i pro méně znalé uživatele, kteří tak mohou díky jednoduchému grafickému prostředí získat ze systému maximum. Pro ještě snažší ovládání je kromě klasických ovládacích zařízení jako je klávesnice a myš nově možnost ovládat i dotykově.

OC Genie II pro celkové navýšení výkonu

Jedinečná MSI technologie OC Genie II poskytuje navýšení výkonu procesoru, pamětí nebo integrované grafické karty pouhým stlačením tlačítka. Uživatel tak může ve velmi krátkém čase získat extra výkon při garantovaných podmínkách. Použití standardních testovacích nástrojů jako jsou 3DMark Vantage nebo PCMark Vantage, ukazuje navýšení výkonu ve 3D hrách až o 145% a při použití Intel Smart Response technologie je čtení z pevného disku rychlejší až 457%.

Military Class II - top quality & stability

MSI vybavilo Z68A-GD80 (G3) desku certifikovanými Military Class II komponenty, zahrnující Hi-c CAP polymerové kondenzátory s vysokou kapacitou a nízkou rezistencí, kondenzátory s pevným dielektrikem a živnotností více jak 10 let (Solid CAP) a cívkami Super Ferrite Chokes (SFC) s 10% vyšší účinností a 30% větším proudem. Military Class II komponenty nabízí enormní stabilitu a neměnné prostředí za všech podmínek.

Základní desky MSI Z68A-GD80 (G3) a Z68A-GD65 (G3), k dispozici v průběhu července, nabízejí novou, 3.generaci PCI Express rozhraní s podporou NVIDIA SLI a AMD CrossFireX řešení, stejně jako Virtu technologie inteligentního přepínání grafických karet, MSI exluzivní technologie ClickBIOS II, OC Genie II a Military Class II certifikované komponenty.

 

 

Windows 8 poběží na stejném hardwaru jako Windows 7 a Vista

Témata článku: Bios, Genius, PCI Express, Express, Nejnovější technologie, UEFI, SFC, Grafické rozhraní, Nabízející uživatel, Klávesnice genius, Click

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší