MSI uvádí na trh 10 nových základních desek Z97 GAMING pro hráče

MSI uvádí na trh 10 nových základních desek Z97 GAMING pro hráče

Společnost MSI na trh uvedla další generaci oceňovaných základních desek pro hráče a nabízí celkem deset nových modelů ve všech formátech od ATX, přes Mini - ITX až po microATX, které se odlišují charakteristickým chladičem a kompletním arzenálem nových funkcí a speciálních vlastností. Produkty z řady MSI GAMING poskytují vše nezbytné pro základ špičkového herního stroje se zaměřením na maximální rychlost, špičkové podání zvuku a neohroženou stabilitu. Technologie Audio Boost 2 postavená na Creative Sound Blaster Cinema 2 a USB Audio Power zaručují detailně prokreslený a čistý prostorový zvuk. Rychlá rozhraní M.2, SATA Express a inteligentní síťovka Killer se postarají o maximální přenosové rychlosti a extrémně nízkou latenci. Kompletní systém ochrany Guard-Pro a pečlivě vybrané a testované špičkové komponenty a materiály Military Class 4 zaručují maximální spolehlivou stabilitu i při extrémní zátěži. Každá deska z řady MSI Z97 GAMING je navíc dodávána s prémiovou licencí služby XSplit Gamecaster pro sdílení a streamování herních zážitků jak pro mladé a začínající hráče, tak i pro zkušené profesionální gamery. Nové herní desky MSI Z97 GAMING pro 4. generace procesorů Intel Core jsou skutečnou demonstrací výkonu.

M.2 & SATA Express – bleskově do hry

Díky rychlým rozhraním nové generace M.2 a SATA Express se do hry dostaneš bleskurychle. S přenosovou rychlostí až 10 Gb/s nabízí 167% nárůst rychlosti oproti staršímu rozhraní SATA 3.0. Všechny herní základní desky MSI Z97 GAMING jsou vybaveny slotem M.2. Navíc nabízíme volitelný převodník M.2 na rozhraní SATA Express, se kterým máš záruku kompatibility bez ohledu na preferované rozhraní úložiště nové generace.

Audio Boost 2 využívající Creative Sound Blaster Cinema 2

Technologie MSI Audio Boost 2 dále zdokonaluje integrované zvukové řešení na vyšší level. Díky spojení s Creative Sound Blaster Cinema 2 technologie Audio Boost 2 kombinuje revoluční hardwarové rozložení na základní desce s možnostmi vysoce přizpůsobitelného podání prostorového zvuku. Obvody zvukové karty jsou na desce odděleny, chráněny EMI stíněním a kvalitní zesilovače a audio komponenty jsou napájeny prostřednictvím speciálního konektoru Direct Audio Power. Ten zajišťuje přesné a nerušené napájení pro všechny audio komponenty a ve spojení s elektromagnetickým stíněním zaručuje tu nejvyšší kvalitu integrovaného zvukového řešení.

Zabijácká herní síťovka Killer

Ať už jsi příležitostný hráč nebo pro-gamer, vysoká latence je ve hrách smrtelně nebezpečná. Desky MSI Z97 GAMING jsou vybaveny inteligentní síťovkou Killer, která poskytuje maximální možnosti kontroly a řízení rychlosti sítě pro streamování videa a hraní her. Rychlá a chytrá síťovka, která tě inteligentně protáhne hustým herním síťovým provozem, je v dnešním světě on-line her, kde jeden datový paket může znamenat rozdíl mezi vítězstvím a prohrou, naprostou nutností. A Killer se postará o to, aby k tobě informace přišly vždy včas.

Stále čistý zvuk, USB Audio Power

Herní základní desky MSI GAMING vybavené technologií USB Audio Power jsou ideálním řešením pro USB headsety a externí audio DAC převodníky. Optimalizovaná konstrukce napájení u MSI GAMING desek zajišťuje vždy stabilní 5V napájení  pro USB porty. Díky tomu je kvalita signálu vždy stálá a optimální, a to bez ohledu na množství připojených zařízení. S MSI USB Audio Power dostanete ze zvukových zařízení přes USB rozhraní vždy křišťálově čistý zvuk.

GAMING dotažený k dokonalosti

MSI s každou novou řadou herních produktů dokazuje svou oddanost a věrnost hráčům a každou herní desku z řady Z97 dotáhla k naprosté dokonalosti. Od nového pasivního chladiče, přes čistší a prostornější design okolo patice procesoru, matné černé PCB a vyladěný kryt zadních konektorů. Vše je sladěno v jednotné hráčské barevné kombinaci a dotaženo do nejmenších detailů.

Nejstabilnější a nejúspornější desky

MSI používá špičkové komponenty třídy Military Class 4. Military Class 4 zahrnuje komponenty, jako jsou polymerové kondenzátory s tantalovým jádrem (Hi-C CAP), kondenzátory s pevným dielektrikem, tmavé kondenzátory, celokovové zalité cívky (SFC), tmavé cívky… všechny tyto prvotřídní součástky nejvyšší kvality zaručují, že počítač bude bezpečně stabilní i v extrémních podmínkách a zatížení. Všechny tyto komponenty prošly extrémními testy a prokázaly svou odolnost vůči extrémně náročným podmínkám v krajním přetaktování a hraní. Základy Military Class 4 staví na Guard-Pro, sadě nástrojů, které zvyšují a starají se o stabilitu v těch nejhorších podmínkách, a zahrnují řešení spotřeby Eco Power, ochranu elektrických obvodů na desce, ochranu proti vlhkosti, ochranu proti vysokým teplotám, ochranu proti EMI záření a ESD ochranu proti zkratování. Řešení ECO Power nabízí software MSI ECO Center, ve kterém si můžete libovolně odpojit napájecí signál pro nevyužívané čipy a obvody a ušetřit až 29 % energie.

Další článek: Microsoft představí nové tablety Surface, jejich výrobu stále dotuje

Témata článku: Maximální rychlost, Boost, Nejhorší stav, Nejúspornější řešení, Pro Gaming, Síťovka, Cinema, Gaming, Arsenal, Herní řada, Zvuková kvalita, Guard, Gamer, Killer, Nová komponenta, Zvuková technologie, Nejstabilnější stav, Audio, SFC, Notebookmsi na Mall.cz


Určitě si přečtěte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná (ne)víte

Karel Kilián | 31

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

** Z Brna pochází třetina světové produkce elektronových mikroskopů ** První československý kus vyrobila Tesla už v 50. letech ** Dnes na ni navazuje třeba brněnský Tescan

Jakub Čížek | 19

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

** Součástí Windows 10 je integrovaný antivirový program. Stačí to? ** Představíme vám sedm aplikací na boj proti virům a malwaru ** Všechny jsou k dispozici zdarma a některé ani nemusíte instalovat

Karel Kilián | 30


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky