MSI představuje novou generaci malých herních počítačů Nightblade

MSI představuje novou generaci malých herních počítačů Nightblade

Společnost MSI, světová špička v oblasti herního hardware,
uvádí na trh nové generace herních desktopů Nightblade. Navzdory svým malým rozměrům jsou Nightblade MI2 a X2 vybaveny grafickou kartou plné velikosti. Ve spojení s technologií Intel Core a inteligentně řešeným chlazením je série MSI Nightblade vynikající volbou pro herní nadšence po celém světě.

Klepněte pro větší obrázek

 

Díky plnohodnotné grafické kartě přináší Nightblade MI2 a X2 výkon pro velké hráče v malém balení. MI2 je osazen grafikou GTX 970 se 4 GB GDDR5, X2 pak až GTX 980Ti. S takovým výkonem budete mít vždy dostatek FPS ve hře.

Další výbava čítá procesor Intel Core i5/i7, M.2 SSD, technologie Super RAID, Nahimic a aplikaci MSI Gaming Center Software. Nová generace desktopů Nightblade jsou kompletní PC sestavy, které budou dostupné od poloviny října (X2), respektive ke konci letošního roku (MI2).

Řada MSI Nightblade je určena pro ty, kteří touží po pohlcujícím herním zážitku s dostatečným úložištěm, zdatným chlazením a vysokým grafickým výkonem
v malém balení. Nightblade MI2 a X2 mají všechny součástky plné velikosti stolního počítače, zabalené do malé a kompaktní skříně s objemem pouhých 10 (MI2), resp.a 16 litrů (X2).

Klepněte pro větší obrázek

 

Navzdory svým rozměrům mají Nightblady vysoký grafický výkon, a to díky grafické kartě plné velikosti. I v malé skříni mají dostatek místa a dobrý přísun vzduchu. Užijte si hraní her na vysoké detaily.

 

Nightblade X2 přichází se síťovkou Killer DoubleShot Pro, která spojí rychlost Ethernet a WiFi připojení pro ještě lepší, rychlejší a stabilnější připojení. Síťový provoz je monitorován a automaticky rozřazován do prioritních skupin, kdy první prioritou při hraní online her jsou herní data a pakety. To znamená minimální zpoždění a připojení bez záseků i při sledování streamu na druhém monitoru.

Nightblade X2 využívá technologii Super RAID 4 pro maximální rychlost disků, a to až 32 Gb/s přes M.2 Gen3 x4 slot. To je 5× vyšší rychlost, než u SATA 3. Menší Nightblade MI2 je pak vybaven M.2 Gen3 slotem s rychlostí až 20 Gb/s.

 

 

Myš nebo dotykový displej netřeba, počítač lze ovládat hlavou a úsměvem

Témata článku: Super, Admin, Suma, Distance, Síťovka, Wrap, Malé balení, Doubleshot, Emma, Killer DoubleShot, Sumo

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší